identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

INFRAGRO PRIME S.R.L.

CAEN 4661 — Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor
CUI 45316748J2023000765324Plătitor TVA din 2024Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
367mii lei
▲ 25,3% vs. 2024
Profit net · 2025
163mii lei
▲ 95,5% vs. 2024
Salariați
1
Contracte publice
5
SEAP · activ 2026
În anul 2025, INFRAGRO PRIME S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 366.619 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 25,3%. Rezultatul net a fost un profit de 162.700 lei. Datoriile totale au scăzut cu 37,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45316748
Nr. Reg. Comerțului
J2023000765324 · EUID ROONRC.J2023000765324
Cod CAEN
4661 — Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-12-07 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Mun. Sibiu
Adresă
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. IEZER, NR.1, SC.B, AP.76 · 2 firme aici
Cod poștal
550293
Contact declarat
8 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
366.619 lei
▲ 25,3%
Profit net
162.700 lei
▲ 95,5%
Datorii
54.364 lei
▼ 37,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 59.511 lei2024: 292.523 lei2025: 366.619 lei367 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 29.236 lei2024: 83.202 lei2025: 162.700 lei163 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
44,4%
Creștere CA an/an
+25,3%
CA / salariat
366.619 lei
Datorii / active
25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202582.119 $36.443 $12.177 $48.056 $36.497 $1
202463.627 $18.097 $19.055 $43.534 $24.500 $
202313.006 $6.389 $1.344 $7.777 $6.433 $

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Contracte publice (SEAP)

5

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
5
Valoare totală
199.359 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

CD
CARTONICO DNR S.R.L.
CUI 45907922 · Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor · Sibiu

DI
DARIO IMOB SIB S.R.L.
CUI 40913079 · Mun. Sibiu
EH
EUROPROD HD SIBIU SRL
CUI 27439807 · Mun. Sibiu
BC
BIG CONSULTING SRL
CUI 14422030 · Mun. Sibiu
IC
IF CONST SRL
CUI 799090 · Mun. Sibiu
R&
R & R AGRO AUTO S.R.L.
CUI 55085683 · Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr
EF
EURONYK FACTORY S.R.L.
CUI 53010161 · Sat Jina Com. Jina

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INFRAGRO PRIME S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →