identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

B.I.G. REVIVAL S.R.L.

CAEN 8696 — Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă
CUI 45317395J2021002857034Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
162mii lei
▲ 103,3% vs. 2024
Profit net · 2025
106mii lei
▲ 8.572,8% vs. 2024
Salariați
Vechime
4ani
din 2021
În anul 2025, B.I.G. REVIVAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 162.383 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 103,3%. Rezultatul net a fost un profit de 106.155 lei. Datoriile totale au scăzut cu 73,3% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45317395
Nr. Reg. Comerțului
J2021002857034 · EUID ROONRC.J2021002857034
Cod CAEN
8696 — Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-12-07 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARGEŞ
Localitate
Mun. Câmpulung
Adresă
JUD. ARGEŞ, MUN. CÂMPULUNG, STR. PICTOR NICOLAE GRIGORESCU, NR.106 · 4 firme aici
Cod poștal
115100
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
162.383 lei
▲ 103,3%
Profit net
106.155 lei
▲ 8.572,8%
Datorii
4.814 lei
▼ 73,3%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 213.488 lei2024: 79.876 lei2025: 162.383 lei162 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 51.569 lei2024: 1.224 lei2025: 106.155 lei106 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
65,4%
Creștere CA an/an
+103,3%
Datorii / active
3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
76,1%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+343,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025162.383 lei106.155 lei4.814 lei144.351 lei139.537 lei
202479.876 lei1.224 lei18.026 lei51.408 lei33.382 lei
2023213.488 lei51.569 lei93.116 lei125.274 lei32.158 lei
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

QQ
QUANTUM QUOTIENT CONSULTING S.R.L.
CUI 48606037 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
TS
TREECOMPANY S.R.L.
CUI 47190939 · Cultivarea altor plante permanente
RI
REALISTICO INVEST S.R.L.
CUI 47190890 · Dezvoltare (promovare) imobiliară

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
HAPPY TEAM PROJECT SRL36905337radiată
ANCA'S PRIM BOUTIQUE SRL37688830radiată
CLOSER WORLDWIDE SRL33315951radiată
DIVINE WAY S.R.L.46914553în funcțiune
QUANTUM QUOTIENT CONSULTING S.R.L.48606037în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă · Argeș

PC
PSY&PSIHOLOGICAL CENTER ANIMA&ANIMUS S.R.L.
CUI 37386637 · Mun. Câmpulung
HS
HARPBRAIN S.R.L.
CUI 51368393 · Mun. Piteşti
MH
MANUELA HEALING S.R.L.
CUI 51230446 · Mun. Piteşti
EF
ESTETIC FORTE CLINIC S.R.L.
CUI 49044468 · Mun. Piteşti
AM
ALMA MUNAY CENTER TERAPII COMPLEMENTARE S.R.L.
CUI 48837180 · Mun. Piteşti
AC
ATE CONCEPT INVEST S.R.L.
CUI 39872838 · Mun. Piteşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
B.I.G. REVIVAL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →