identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

CREŞA PRIMII PAŞI S.R.L.

CAEN 8891 — Activități de îngrijire zilnică pentru copii
CUI 45333005J27/1474/2021Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
203mii lei
▼ 11,1% vs. 2024
Profit net · 2025
−2.048lei
▲ 97,0% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
4ani
din 2021
În anul 2025, CREŞA PRIMII PAŞI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 202.750 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 11,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 2.048 lei. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (103.760 lei) depășesc activele totale (64.613 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-64.008 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-2.048 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45333005
Nr. Reg. Comerțului
J27/1474/2021 · EUID ROONRC.J27/1474/2021
Cod CAEN
8891 — Activități de îngrijire zilnică pentru copii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-12-09 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
NEAMŢ
Localitate
Mun. Piatra Neamţ
Adresă
JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. BOBOTENI, NR.19, AP.6 · 2 firme aici
Cod poștal
610240
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
202.750 lei
▼ 11,1%
Profit net
-2.048 lei
▲ 97,0%
Datorii
103.760 lei
▲ 0,8%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 226.186 lei2024: 227.950 lei2025: 202.750 lei203 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 607 lei2024: -67.319 lei2025: -2.048 lei−2.04820232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-1,0%
Creștere CA an/an
-11,1%
CA / salariat
101.375 lei
Datorii / active
161%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+10,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025202.750 lei-2.048 lei103.760 lei64.613 lei-64.008 lei2
2024227.950 lei-67.319 lei102.918 lei76.748 lei-61.960 lei2
2023226.186 lei607 lei23.189 lei78.414 lei46.250 lei5
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SC
SFARTZ COFFEE S.R.L.
CUI 52451372 · Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ERA BODY STYLE SRL34003524radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de îngrijire zilnică pentru copii · Neamț

CC
CUIB - COMUNITATEA MAMELOR S.R.L.
CUI 52158853 · Mun. Piatra Neamţ
MC
MARCAARON CLUB S.R.L.
CUI 44534299 · Mun. Piatra Neamţ
BA
BE A SMART BABY S.R.L.
CUI 42151254 · Mun. Piatra Neamţ
AC
ANASTASIA CLINIC S.R.L.
CUI 41362105 · Mun. Piatra Neamţ
HV
HAPPY VIBES S.R.L.
CUI 40437757 · Mun. Piatra Neamţ
AB
AMSTEL BOYS SRL
CUI 37613063 · Mun. Piatra Neamţ

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2023-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CREŞA PRIMII PAŞI S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →