identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

MACOMARC LOGISTIC S.R.L.

CAEN 4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
CUI 45345506J2021021760409Plătitor TVA din 2025Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
3,35mil lei
▲ 44,4% vs. 2023
Profit net · 2024
348mii lei
▼ 42,9% vs. 2023
Salariați
1
Contracte publice
1
SEAP · activ 2024
În anul 2024, MACOMARC LOGISTIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.349.645 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 44,4%. Rezultatul net a fost un profit de 348.310 lei. Datoriile totale au crescut cu 54,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45345506
Nr. Reg. Comerțului
J2021021760409 · EUID ROONRC.J2021021760409
Cod CAEN
4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-12-13 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, DRM PĂDUREA NEAGRĂ, NR.19-85, BLOC CORP 23 A14, ET.3, AP.34
Cod poștal
14044
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-29 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2024)
3.349.645 lei
▲ 44,4%
Profit net
348.310 lei
▼ 42,9%
Datorii
189.145 lei
▲ 54,6%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 886.307 lei2023: 2.320.059 lei2024: 3.349.645 lei3,35 mil20222024
Evoluția profitului net
2022: 381.301 lei2023: 609.766 lei2024: 348.310 lei348 mii20222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
10,4%
Creștere CA an/an
+44,4%
CA / salariat
3.349.645 lei
Datorii / active
12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
26,0%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024728.580 $75.761 $41.141 $331.061 $291.272 $1
2023507.028 $133.259 $26.735 $112.095 $216.533 $
2022188.885 $81.261 $4.233 $85.424 $81.207 $1
🔒 Încă 1 an de istoric (2021–2021) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-29.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
81 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate

FirmăCUIStare
ALIAM TRANS S.R.L.54125224în funcțiune
KATHOLICO S.R.L.54233870în funcțiune
LAYLA DOM S.R.L.54266967în funcțiune
LELOUP S.R.L.54266908în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · Municipiul București

RS
REKOP SERVICEZ S.R.L.
CUI 55487036 · Sector 1 Mun. Bucureşti
GM
GODRIVE MOBILTY S.R.L.
CUI 55455921 · Sector 1 Mun. Bucureşti
TN
TBG NECHES S.R.L.
CUI 55455891 · Sector 1 Mun. Bucureşti
A2
ALM 2026 S.R.L.
CUI 55445154 · Sector 1 Mun. Bucureşti
CD
COSMOS DRIVE S.R.L.
CUI 55427360 · Sector 1 Mun. Bucureşti
XS
XDRIVE100 S.R.L.
CUI 55217016 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MACOMARC LOGISTIC S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →