identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

PROJECT CANALIZĂRI S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 45366789J2021022037407Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
4.989lei
▼ 95,8% vs. 2024
Profit net · 2025
−243mii lei
▲ 15,0% vs. 2024
Salariați
Vechime
4ani
din 2021
În anul 2025, PROJECT CANALIZĂRI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.989 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 95,8%. Rezultatul net a fost o pierdere de 243.124 lei. Datoriile totale au crescut cu 26,8% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (4.127.533 lei) depășesc activele totale (3.490.713 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-636.820 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-243.124 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45366789
Nr. Reg. Comerțului
J2021022037407 · EUID ROONRC.J2021022037407
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-12-16 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR TELEAJEN, NR.33
Cod poștal
21465
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
4.989 lei
▼ 95,8%
Profit net
-243.124 lei
▲ 15,0%
Datorii
4.127.533 lei
▲ 26,8%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 472.701 lei2024: 118.709 lei2025: 4.989 lei4.98920232025
Evoluția profitului net
2023: -42.699 lei2024: -286.166 lei2025: -243.124 lei−243 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-4.873,2%
Creștere CA an/an
-95,8%
Datorii / active
118%
Creștere medie anuală (2022–2025)
-78,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.989 lei-243.124 lei4.127.533 lei3.490.713 lei-636.820 lei
2024118.709 lei-286.166 lei3.255.927 lei2.862.231 lei-393.696 lei0
2023472.701 lei-42.699 lei2.659.975 lei2.552.445 lei-107.530 lei
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DANTI FACILITY SRL36148858în funcțiune
LDR TOTAL SERVICII S.R.L.48892044în funcțiune
LIP REZID IMOBILIARE S.R.L.43750901în funcțiune
LIPDAR CONSTRUCT SRL18908807radiată
SMARALD FOREST S.R.L.45058622în funcțiune
TOTAL FACILITY DESIGN S.R.L.39138425radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Municipiul București

MC
MPD CONSTRUCT PRO S.R.L.
CUI 55536678 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SS
START STOP CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55520752 · Sector 2 Mun. Bucureşti
EI
EMBLYC INSTAL S.R.L.
CUI 55520744 · Sector 2 Mun. Bucureşti
TC
TAM CONSTRUCTII INOVATE S.R.L.
CUI 55518280 · Sector 2 Mun. Bucureşti
GG
GHERGAN GROUP CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55514483 · Sector 2 Mun. Bucureşti
DC
DINU CONSTRUCT ACTIV S.R.L.
CUI 55505825 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PROJECT CANALIZĂRI S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →