identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

EMBA POWER S.R.L.

CAEN 7499 — Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
CUI 45372519J2021022126406Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
115,70mil lei
▼ 33,9% vs. 2024
Profit net · 2025
105mii lei
▼ 82,2% vs. 2024
Salariați
7
▼ 22,2% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2021
În anul 2025, EMBA POWER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 115.704.791 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 33,9%. Rezultatul net a fost un profit de 105.420 lei. Datoriile totale au crescut cu 11,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45372519
Nr. Reg. Comerțului
J2021022126406 · EUID ROONRC.J2021022126406
Cod CAEN
7499 — Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-12-17 (4 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR BUCUR, NR.4-6, PARTER, AP.B1
Cod poștal
40292
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-29 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
115.704.791 lei
▼ 33,9%
Profit net
105.420 lei
▼ 82,2%
Datorii
20.023.273 lei
▲ 11,4%
Salariați
7
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 126.740.595 lei2024: 175.170.918 lei2025: 115.704.791 lei115,70 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 819.834 lei2024: 592.131 lei2025: 105.420 lei105 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 92024: 92025: 7720232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,1%
Creștere CA an/an
-33,9%
CA / salariat
16.529.256 lei
Datorii / active
74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
14,3%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202525.916.629 $23.613 $4.484.998 $6.025.267 $165.431 $7
202438.101.342 $128.794 $3.908.673 $4.222.528 $307.122 $9
202327.698.019 $179.167 $1.270.121 $1.469.372 $179.173 $9
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-29.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 4 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CRUG SOLAR S.R.L.44481275radiată
GEEA SOLAR S.R.L.44479526radiată
NOURA SOLAR S.R.L.44481798radiată
REDSTON DEVELOPMENT S.R.L.47679685în funcțiune
TEOS DESIGN SRL17802254radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · Municipiul București

KT
K2 TECH S.R.L.
CUI 55438688 · Sector 4 Mun. Bucureşti
TS
TECHPARK SYSTEMS S.R.L.
CUI 55385575 · Sector 4 Mun. Bucureşti
VS
VERBALINK S.R.L.
CUI 55016861 · Sector 4 Mun. Bucureşti
W&
WEIZMANN & PARTNERS TRADEMARKS COPYRIGHT S.R.L.
CUI 54871658 · Sector 4 Mun. Bucureşti
AO
APEX OPERATIONS S.R.L.
CUI 54790545 · Sector 4 Mun. Bucureşti
TV
TRIO VALOREM S.R.L.
CUI 54746612 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EMBA POWER S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →