identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

TEHNIC 44 CONCEPT IASI S.R.L.

CAEN 4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CUI 45390728J22/4381/2021Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222024 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2024
127mii lei
▼ 54,3% vs. 2023
Profit net · 2024
−243mii lei
▼ 1.514,1% vs. 2023
Salariați
2
— constant
Vechime
4ani
din 2021
În anul 2024, TEHNIC 44 CONCEPT IASI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 126.656 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 54,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 242.948 lei. Datoriile totale au crescut cu 19,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (418.513 lei) depășesc activele totale (242.767 lei) în 2024.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-214.132 lei) în bilanțul depus pe 2024.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2024 (-242.948 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45390728
Nr. Reg. Comerțului
J22/4381/2021 · EUID ROONRC.J22/4381/2021
Cod CAEN
4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-12-22 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2024)
126.656 lei
▼ 54,3%
Profit net
-242.948 lei
▼ 1.514,1%
Datorii
418.513 lei
▲ 19,7%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 247.535 lei2023: 277.002 lei2024: 126.656 lei127 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 62.071 lei2023: 17.181 lei2024: -242.948 lei−243 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 22023: 22024: 2220222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
-191,8%
Creștere CA an/an
-54,3%
CA / salariat
63.328 lei
Datorii / active
172%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024126.656 lei-242.948 lei418.513 lei242.767 lei-214.132 lei2
2023277.002 lei17.181 lei349.715 lei417.560 lei28.816 lei2
2022247.535 lei62.071 lei53.405 lei115.641 lei62.236 lei2
🔒 Încă 1 an de istoric (2021–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme similare

Lucrări de tâmplărie și dulgherie · Iași

IS
INMOB SERVICE S.R.L.
CUI 52087400 · Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea
MS
MOBSERV SVK S.R.L.
CUI 45391669 · Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea
BA
BARTYPLAST SRL
CUI 32924514 · Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea
NO
NOVAPLAST SRL
CUI 22689160 · Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea
SE
SIACON EU S.R.L.
CUI 54656790 · Sat Balciu Com. Miroslava
SB
STRUCTURAL BUILD EXPERT S.R.L.
CUI 54428058 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TEHNIC 44 CONCEPT IASI S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →