identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

CHANCE CLINIC MED S.R.L.

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 45398136J2021001392183Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,74mil lei
▲ 2,3% vs. 2024
Profit net · 2025
136mii lei
▼ 50,2% vs. 2024
Salariați
8
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2026
În anul 2025, CHANCE CLINIC MED S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.742.516 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 2,3%. Rezultatul net a fost un profit de 136.046 lei. Datoriile totale au crescut cu 3,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 8.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45398136
Nr. Reg. Comerțului
J2021001392183 · EUID ROONRC.J2021001392183
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-12-23 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
GORJ
Localitate
Sat Runcu Com. Runcu
Adresă
JUD. GORJ, SAT RUNCU COM. RUNCU, STR. MARIA APOSTOL, NR.38 · 2 firme aici
Cod poștal
217390
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-23 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.742.516 lei
▲ 2,3%
Profit net
136.046 lei
▼ 50,2%
Datorii
1.122.594 lei
▲ 3,1%
Salariați
8
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.097.792 lei2024: 1.704.012 lei2025: 1.742.516 lei1,74 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 137.489 lei2024: 273.220 lei2025: 136.046 lei136 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 72024: 82025: 8820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
7,8%
Creștere CA an/an
+2,3%
CA / salariat
217.815 lei
Datorii / active
77%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
40,7%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+162,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.742.516 lei136.046 lei1.122.594 lei1.456.847 lei334.253 lei8
20241.704.012 lei273.220 lei1.088.910 lei1.459.561 lei370.651 lei8
20231.097.792 lei137.489 lei108.438 lei260.050 lei151.612 lei7
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-23.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
66.000 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

RE
RAMB EXTREME S.R.L.
CUI 52525003 · Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ABRAJIU SRL14749768în funcțiune
TOTAL ABR10 S.R.L.40264664radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Gorj

A1
A&B 13 SRL
CUI 7644580 · Sat Runcu Com. Runcu
MM
MB MIRUBRAS 2026 S.R.L.
CUI 55484323 · Mun. Târgu Jiu
GS
GRIT STORY S.R.L.
CUI 55407266 · Sat Pojogeni Orş. Târgu Cărbuneşti
TP
TERASA POLOVRAGI S.R.L.
CUI 55258156 · Mun. Târgu Jiu
PG
PETRA GARA S.R.L.
CUI 54903237 · Sat Bucureasa Com. Dăneşti
BK
BUSINESS KDY S.R.L.
CUI 54777023 · Sat Văieni Com. Padeş

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CHANCE CLINIC MED S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →