identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

GLAM APARTMENTS S.R.L.

CAEN 5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
CUI 45411731J2021002513325Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
281mii lei
▼ 1,4% vs. 2024
Profit net · 2025
75mii lei
▼ 15,3% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
4ani
din 2021
În anul 2025, GLAM APARTMENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 281.087 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 1,4%. Rezultatul net a fost un profit de 75.328 lei. Datoriile totale au crescut cu 26,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45411731
Nr. Reg. Comerțului
J2021002513325 · EUID ROONRC.J2021002513325
Cod CAEN
5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-12-28 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Mun. Sibiu
Adresă
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. LUPTEI, NR.19 · 4 firme aici
Cod poștal
550330
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
281.087 lei
▼ 1,4%
Profit net
75.328 lei
▼ 15,3%
Datorii
49.646 lei
▲ 26,5%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 282.774 lei2024: 285.141 lei2025: 281.087 lei281 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 99.670 lei2024: 88.955 lei2025: 75.328 lei75 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
26,8%
Creștere CA an/an
-1,4%
CA / salariat
281.087 lei
Datorii / active
39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,0%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+308,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025281.087 lei75.328 lei49.646 lei126.544 lei76.898 lei1
2024285.141 lei88.955 lei39.242 lei128.438 lei89.196 lei1
2023282.774 lei99.670 lei33.866 lei133.223 lei99.357 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

RG
RANIMAR GRAND S.R.L.
CUI 39966932 · Restaurante
LG
LIRAMAX GRAND SRL
CUI 36055856 · Restaurante
AS
ADRILUC S.R.L.
CUI 13173020 · Transporturi de pasageri pe căi navigabile interioare

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BRICOLAND DEVELOPMENT SRL35951041radiată
BRICOLAND SRL25213578în funcțiune
BRICOLAND TEXTIL S.R.L.40500501radiată
CON TOUR FOCA SRL37081454în funcțiune
DRESS TONIC S.R.L.40612858în funcțiune
EPIC IMOB S.R.L.49169968în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · Sibiu

LN
LENIS NOVA INN S.R.L.
CUI 54877014 · Mun. Sibiu
MS
MONERO S.R.L.
CUI 54620761 · Mun. Sibiu
CB
CASA BALTADOR S.R.L.
CUI 54477271 · Mun. Sibiu
7S
7HILLS S.R.L.
CUI 54440434 · Mun. Sibiu
DA
DNP APARTMENTS S.R.L.
CUI 54361357 · Mun. Sibiu
HC
HOSPIT CENTRAL CITY S.R.L.
CUI 54031014 · Mun. Sibiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GLAM APARTMENTS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →