identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

HABITECH INVEST S.R.L.

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 45420012J2021006336120Plătitor TVA din 2024Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,50mil lei
▲ 21,9% vs. 2024
Profit net · 2025
571mii lei
▲ 64,7% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
4ani
din 2021
În anul 2025, HABITECH INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.497.163 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 21,9%. Rezultatul net a fost un profit de 571.471 lei. Datoriile totale au scăzut cu 4,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45420012
Nr. Reg. Comerțului
J2021006336120 · EUID ROONRC.J2021006336120
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-12-31 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR NIKOLA TESLA, NR.15
Cod poștal
Contact declarat
5 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.497.163 lei
▲ 21,9%
Profit net
571.471 lei
▲ 64,7%
Datorii
4.726.305 lei
▼ 4,5%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.218.938 lei2024: 1.227.923 lei2025: 1.497.163 lei1,50 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 433.969 lei2024: 346.905 lei2025: 571.471 lei571 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
38,2%
Creștere CA an/an
+21,9%
CA / salariat
748.582 lei
Datorii / active
55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15,0%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.497.163 lei571.471 lei4.726.305 lei8.531.589 lei3.806.351 lei2
20241.227.923 lei346.905 lei4.947.322 lei8.181.317 lei3.234.880 lei2
20231.218.938 lei433.969 lei5.723.443 lei8.610.236 lei2.887.975 lei2
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 4 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ALUMATIC NORD SRL27218580radiată
ALUTERM PROD SRL4215436radiată
KADRA TECH S.R.L.17696129în funcțiune
KATET DISTRIBUTION S.R.L.16229141radiată
MALYS MAR SRL20101816radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Cluj

PP
PHOENIX PRIME S.R.L.
CUI 55454551 · Mun. Cluj-Napoca
AC
ARIA CLINIQUE PROPERTIES S.R.L.
CUI 55206777 · Mun. Cluj-Napoca
AS
ARRET SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55123469 · Mun. Cluj-Napoca
S1
SOMESULUI 15 CAPITAL S.R.L.
CUI 55076820 · Mun. Cluj-Napoca
VS
VILAGO S.R.L.
CUI 54995290 · Mun. Cluj-Napoca
MP
MEDALIANA PRO S.R.L.
CUI 54995281 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HABITECH INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →