identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

CONTARESUM STAR S.R.L.

CAEN 7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management
CUI 45425290J23/19/2022Neplătitor TVAVerificat ANAF 03.11.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2022 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
6.000lei
▲ 27,7% vs. 2024
Profit net · 2025
435lei
▼ 62,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
4ani
din 2022
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

CONTARESUM STAR S.R.L. (CUI 45425290, nr. J23/19/2022) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Măgurele, județul Ilfov, înființată în 2022. Activitatea principală: activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 6.000 lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, CONTARESUM STAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.000 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 27,7%. Rezultatul net a fost un profit de 435 lei. Datoriile totale au scăzut cu 10,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (4.008 lei) depășesc activele totale (313 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-3.695 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45425290
Nr. Reg. Comerțului
J23/19/2022 · EUID ROONRC.J23/19/2022
Cod CAEN
7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 7020. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-01-04 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Măgurele
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. MĂGURELE, STR. GEORGE CĂLINESCU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
77125
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 21 firme.

100 mN12345678
  1. MENTENANCE SERV INSTAL SRL · 83 m · CAEN 4322
  2. SAL-TRANS-EXIM SRL · 101 m · CAEN 3811 · +1 firme la aceeași adresă
  3. TMC VIDEO PRODUCTION S.R.L. · 127 m · CAEN 5911 · +22 firme la aceeași adresă
  4. DELICAKE EVENTS S.R.L. · 129 m · CAEN 1071
  5. AMBROSIA EVENTS SRL · 150 m · CAEN 5621
  6. SFG 28 AUTO PERFORMANCE S.R.L. · 180 m · CAEN 4781 · +1 firme la aceeași adresă
  7. ANV AUTO LEASE S.R.L. · 185 m · CAEN 4941
  8. ECO MOTION RIDE S.R.L. · 218 m · CAEN 7711

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

4 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20256.000 lei▲ 27,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
1.5003.0004.5006.0002023 · cifră de afaceri: 4.000 lei2023 · profit net: -2.581 lei20232024 · cifră de afaceri: 4.700 lei2024 · profit net: 1.168 lei20242025 · cifră de afaceri: 6.000 lei6.0002025 · profit net: 435 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
4.008 lei▼ 10,8%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 7022 · 5.189 firme · mai sus decât 8% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Ilfov · mai sus decât 4% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
7,3% marjă · mai sus decât 36% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
7,2%
Creștere CA an/an
+27,7%
CA / salariat
6.000 lei
Datorii / active
1.281%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+11,7%/an
Grad de îndatorare
1.281%
Angajați, în timp
1 → 1 (2022–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20256.000+27,7%435−62,8%7,2%4.008313-3.6951
20244.700+17,5%1.16824,9%4.491360-4.1311
20234.000-2.581-64,5%5.702403-5.2991
Încă 1 an de istoric (2022–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de consultanță pentru afaceri și management · Ilfov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-02-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre CONTARESUM STAR S.R.L.

Este CONTARESUM STAR S.R.L. o firmă activă?

Da. CONTARESUM STAR S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este CONTARESUM STAR S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, CONTARESUM STAR S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 03.11.2026).

Ce cifră de afaceri are CONTARESUM STAR S.R.L.?

În 2025, CONTARESUM STAR S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 6.000 lei, în creștere cu 27,7% față de 2024, și un profit net de 435 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are CONTARESUM STAR S.R.L.?

În 2025, CONTARESUM STAR S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este CONTARESUM STAR S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care CONTARESUM STAR S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 03.10.2026.

Are CONTARESUM STAR S.R.L. datorii la ANAF?

CONTARESUM STAR S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul CONTARESUM STAR S.R.L.?

Sediul social declarat al CONTARESUM STAR S.R.L. este în JUD. ILFOV, ORŞ. MĂGURELE, STR. GEORGE CĂLINESCU.

Ce activitate are CONTARESUM STAR S.R.L.?

Activitatea principală declarată a CONTARESUM STAR S.R.L. este „Activități de consultanță pentru afaceri și management” (cod CAEN 7022).

Când a fost înființată CONTARESUM STAR S.R.L.?

CONTARESUM STAR S.R.L. a fost înregistrată pe 04.01.2022, cu numărul de ordine în registrul comerțului J23/19/2022.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CONTARESUM STAR S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala