identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

MARYNICOSER CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 8020 — Activități de servicii privind sistemele de securizare
CUI 45435609J33/34/2022Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
1,13mil lei
▲ 73,4% vs. 2023
Profit net · 2024
651mii lei
▲ 113,6% vs. 2023
Salariați
4
▲ 33,3% vs. 2023
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2024, MARYNICOSER CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.133.639 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 73,4%. Rezultatul net a fost un profit de 650.987 lei. Datoriile totale au crescut cu 220,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45435609
Nr. Reg. Comerțului
J33/34/2022 · EUID ROONRC.J33/34/2022
Cod CAEN
8020 — Activități de servicii privind sistemele de securizare
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 8009. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-01-06 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung Moldovenesc
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Sat Frumosu Com. Frumosu
Adresă
JUD. SUCEAVA, SAT FRUMOSU COM. FRUMOSU, NR.444 B
Cod poștal
727260

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-21 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2024)
1.133.639 lei
▲ 73,4%
Profit net
650.987 lei
▲ 113,6%
Datorii
111.054 lei
▲ 220,8%
Salariați
4
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 924.674 lei2023: 653.729 lei2024: 1.133.639 lei1,13 mil20222024
Evoluția profitului net
2022: 645.044 lei2023: 304.813 lei2024: 650.987 lei651 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 42023: 32024: 4420222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
57,4%
Creștere CA an/an
+73,4%
CA / salariat
283.410 lei
Datorii / active
7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
41,5%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024227.885 €130.862 €22.324 €337.635 €315.311 €4
2023132.163 €61.623 €6.998 €199.068 €192.070 €3
2022187.511 €130.806 €6.981 €137.828 €130.847 €4

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-21.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
LAZĂR INTERNAŢIONAL TIFENBAU S.R.L.49896001în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de servicii privind sistemele de securizare · Suceava

TA
TECHNO ACTIVE S.R.L.
CUI 49611031 · Mun. Suceava
DS
DCX S.R.L.
CUI 47575536 · Mun. Fălticeni
SG
SAL GUARD PROTECTION S.R.L.
CUI 45589349 · Mun. Suceava
CT
CLAUS TECH SECURITY S.R.L.
CUI 43656255 · Mun. Câmpulung Moldovenesc
VS
VERTUM STUDIO S.R.L.
CUI 40331461 · Sat Lisaura Com. Ipoteşti
NE
NORD ELECTRO SYSTEM S.R.L.
CUI 39716413 · Mun. Fălticeni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-02-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-21Inactivitate fiscalăActivInactiv fiscal
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MARYNICOSER CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →