identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

PANFILII KALINIK CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4333 — Lucrări de pardosire și placare a pereților
CUI 45487799J22/175/2022Neplătitor TVARO e-FacturaInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
655mii lei
▲ 19,0% vs. 2023
Profit net · 2024
346mii lei
▲ 266,2% vs. 2023
Salariați
2
— constant
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2024, PANFILII KALINIK CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 655.276 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 19,0%. Rezultatul net a fost un profit de 346.410 lei. Datoriile totale au crescut cu 204,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45487799
Nr. Reg. Comerțului
J22/175/2022 · EUID ROONRC.J22/175/2022
Cod CAEN
4333 — Lucrări de pardosire și placare a pereților
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-01-18 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Sat Voroveşti Com. Miroslava
Adresă
JUD. IAŞI, SAT VOROVEŞTI COM. MIROSLAVA, STR. IASOMIEI, NR.2, AP.1 · 4 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
79 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2024)
655.276 lei
▲ 19,0%
Profit net
346.410 lei
▲ 266,2%
Datorii
189.426 lei
▲ 204,2%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 412.901 lei2023: 550.850 lei2024: 655.276 lei655 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 106.289 lei2023: 94.604 lei2024: 346.410 lei346 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 22023: 22024: 2220222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
52,9%
Creștere CA an/an
+19,0%
CA / salariat
327.638 lei
Datorii / active
26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
63,3%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024131.724 €69.636 €38.079 €148.139 €110.060 €2
2023111.364 €19.126 €12.587 €53.242 €40.654 €2
202283.731 €21.554 €5.719 €27.313 €21.595 €2

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AR
ADELLINES ROOM S.R.L.
CUI 52410461 · Activități de tratament și înfrumusețare
IR
ID RHONE-ALPES RENOVATION S.R.L.
CUI 48510012 · Lucrări de pardosire și placare a pereților
EC
EL CONSTRUZIONI SHALOM S.R.L.
CUI 40397024 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de pardosire și placare a pereților · Iași

IR
ID RHONE-ALPES RENOVATION S.R.L.
CUI 48510012 · Sat Voroveşti Com. Miroslava
TC
TERM-CONSTRUCT IASI SRL
CUI 38325999 · Sat Voroveşti Com. Miroslava
AS
ALEXFUSION S.R.L.
CUI 55399465 · Mun. Iaşi
PW
PERFECT WALL S.R.L.
CUI 55377793 · Sat Focuri Com. Focuri
AC
ACH CLADDING S.R.L.
CUI 55170266 · Sat Căueşti Com. Şcheia
EA
EDILE ARTE CERAMICS S.R.L.
CUI 55036583 · Sat Miroslava Com. Miroslava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PANFILII KALINIK CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →