identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

INTRAREA PERFECTĂ S.R.L.

CAEN 2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CUI 45512574J2022001053403Plătitor TVA din 2022TVA la încasareVerificat ANAF 27.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2022 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
317mii lei
▼ 27,2% vs. 2024
Profit net · 2025
−114mii lei
▼ 431,7% vs. 2024
Salariați
4
— constant
Vechime
4ani
din 2022
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

INTRAREA PERFECTĂ S.R.L. (CUI 45512574, nr. J2022001053403) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2022. Activitatea principală: fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511). Este plătitoare de TVA din 2022. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 317 mii lei și 4 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 27.10.2026.

În anul 2025, INTRAREA PERFECTĂ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 317.249 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 27,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 114.123 lei. Datoriile totale au crescut cu 288,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (184.751 lei) depășesc activele totale (113.154 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-71.296 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-114.123 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45512574
Nr. Reg. Comerțului
J2022001053403 · EUID ROONRC.J2022001053403
Cod CAEN
2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-01-21 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR INSPIRAŢIEI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
62207
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-27 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 3 firme.

100 mN12345678
  1. MARKY ALPIN S.R.L. · 22 m · CAEN 4399
  2. TRANSCANADA COM SRL · 24 m · CAEN 4711 · +1 firme la aceeași adresă
  3. DECK COMPUTERS INTERNATIONAL SRL · 24 m · CAEN 6820 · +1 firme la aceeași adresă
  4. FINTA DESIGN SRL · 31 m · CAEN 4683 · +2 firme la aceeași adresă
  5. TRANSDOR COMPANY SRL · 42 m · CAEN 9531
  6. JORJ FINE ART SRL · 46 m · CAEN 9003 · +1 firme la aceeași adresă
  7. DROSER STORE S.R.L. · 47 m · CAEN 4791 · +1 firme la aceeași adresă
  8. PARISUL VESEL SRL · 52 m · CAEN 4791

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

4 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025317 mii lei▼ 27,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
109 mii218 mii327 mii436 mii2023 · cifră de afaceri: 346.953 lei2023 · profit net: 41.244 lei20232024 · cifră de afaceri: 435.839 lei2024 · profit net: 34.401 lei20242025 · cifră de afaceri: 317.249 lei317 mii2025 · profit net: -114.123 lei2025
Salariați
4
20232025
Datorii totale
185 mii lei▲ 288,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 2511 · 3.488 firme · mai sus decât 48% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Municipiul București · mai sus decât 55% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-36,0% marjă · mai sus decât 12% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-36,0%
Creștere CA an/an
-27,2%
CA / salariat
79.312 lei
Datorii / active
163%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+38,0%/an
Grad de îndatorare
163%
Angajați, în timp
2 → 4 (2022–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025317.249−27,2%-114.123−432%-36,0%184.751113.154-71.2964
2024435.839+25,6%34.401−16,6%7,9%47.557107.16660.0274
2023346.95341.24411,9%39.47684.74045.6263
Încă 1 an de istoric (2022–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-27.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
Clean Light Trading SRL16996080în funcțiune
Clean Step Service SRL16970519în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 3 active, cifră de afaceri cumulată 607 mii lei, 7 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-02-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-10-27AdresăMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. INSPIRAŢIEI, NR.3MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR INSPIRAŢIEI, NR.3

Întrebări despre INTRAREA PERFECTĂ S.R.L.

Este INTRAREA PERFECTĂ S.R.L. o firmă activă?

Da. INTRAREA PERFECTĂ S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 27.10.2026).

Este INTRAREA PERFECTĂ S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, INTRAREA PERFECTĂ S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.02.2022 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 27.10.2026). Codul de TVA este RO45512574.

Ce cifră de afaceri are INTRAREA PERFECTĂ S.R.L.?

În 2025, INTRAREA PERFECTĂ S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 317.249 lei, în scădere cu 27,2% față de 2024, și o pierdere netă de 114.123 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are INTRAREA PERFECTĂ S.R.L.?

În 2025, INTRAREA PERFECTĂ S.R.L. a raportat un număr mediu de 4 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este INTRAREA PERFECTĂ S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care INTRAREA PERFECTĂ S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 28.09.2026.

Are INTRAREA PERFECTĂ S.R.L. datorii la ANAF?

INTRAREA PERFECTĂ S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul INTRAREA PERFECTĂ S.R.L.?

Sediul social declarat al INTRAREA PERFECTĂ S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR INSPIRAŢIEI.

Ce activitate are INTRAREA PERFECTĂ S.R.L.?

Activitatea principală declarată a INTRAREA PERFECTĂ S.R.L. este „Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice” (cod CAEN 2511).

Când a fost înființată INTRAREA PERFECTĂ S.R.L.?

INTRAREA PERFECTĂ S.R.L. a fost înregistrată pe 21.01.2022, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2022001053403.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INTRAREA PERFECTĂ S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala