identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

TXC-GCA INSTAL S.R.L.

CAEN 4221 — Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
CUI 45530724J2022000311353Plătitor TVA din 2022RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
7,22mil lei
▲ 194,7% vs. 2024
Profit net · 2025
1,65mil lei
▲ 57,9% vs. 2024
Salariați
9
— constant
Contracte publice
3
SEAP · activ 2024
În anul 2025, TXC-GCA INSTAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.215.194 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 194,7%. Rezultatul net a fost un profit de 1.653.303 lei. Datoriile totale au crescut cu 192,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45530724
Nr. Reg. Comerțului
J2022000311353 · EUID ROONRC.J2022000311353
Cod CAEN
4221 — Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-01-26 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Sânnicolau Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Orş. Sânnicolau Mare
Adresă
JUD. TIMIŞ, ORŞ. SÂNNICOLAU MARE, STR. GHEORGHE BARIŢIU, NR.37, SPATIUL 2
Cod poștal
305600
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-27 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
7.215.194 lei
▲ 194,7%
Profit net
1.653.303 lei
▲ 57,9%
Datorii
1.086.650 lei
▲ 192,9%
Salariați
9
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.283.725 lei2024: 2.448.397 lei2025: 7.215.194 lei7,22 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 693.470 lei2024: 1.047.273 lei2025: 1.653.303 lei1,65 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 92024: 92025: 9920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
22,9%
Creștere CA an/an
+194,7%
CA / salariat
801.688 lei
Datorii / active
39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
96,8%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+107,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20257.215.194 lei1.653.303 lei1.086.650 lei2.795.344 lei1.708.694 lei9
20242.448.397 lei1.047.273 lei371.027 lei1.882.485 lei1.511.458 lei9
20231.283.725 lei693.470 lei281.010 lei985.578 lei704.568 lei9
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-27.

Contracte publice (SEAP)

3

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
3
Valoare totală
208.837 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
ION CONSTRUCTII - INSTALATII S.R.L.47728958în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · Timiș

DT
DUSA-TRANCULOV SRL
CUI 7267731 · Orş. Sânnicolau Mare
CW
CONSTRUCT WEST BUILDING S.R.L.
CUI 54514485 · Mun. Timişoara
MS
MEDI SMARTBUILD S.R.L.
CUI 54496559 · Sat Izvin Orş. Recaş
ST
SIA TIMCONS S.R.L.
CUI 54309669 · Mun. Timişoara
EA
ENGINEERING AND TECHNOLOGY ASSOCIATES S.R.L.
CUI 53328964 · Mun. Timişoara
PE
PRO ELY CONSTRUCT S.R.L.
CUI 53118644 · Mun. Timişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TXC-GCA INSTAL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →