identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

M&M COMPLET SUPORT S.R.L.

CAEN 8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CUI 45530937J12/369/2022Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
89mii lei
▼ 56,4% vs. 2024
Profit net · 2025
50mii lei
▼ 50,5% vs. 2024
Salariați
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, M&M COMPLET SUPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 89.139 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 56,4%. Rezultatul net a fost un profit de 49.953 lei. Datoriile totale au crescut cu 866,6% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45530937
Nr. Reg. Comerțului
J12/369/2022 · EUID ROONRC.J12/369/2022
Cod CAEN
8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-01-26 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
89.139 lei
▼ 56,4%
Profit net
49.953 lei
▼ 50,5%
Datorii
178.630 lei
▲ 866,6%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 197.560 lei2024: 204.407 lei2025: 89.139 lei89 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 129.553 lei2024: 100.905 lei2025: 49.953 lei50 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
56,0%
Creștere CA an/an
-56,4%
Datorii / active
58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
38,2%
Creștere medie anuală (2022–2025)
-20,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202589.139 lei49.953 lei178.630 lei309.281 lei130.651 lei
2024204.407 lei100.905 lei18.481 lei249.179 lei230.698 lei
2023197.560 lei129.553 lei21.423 lei151.216 lei129.793 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · Cluj

4B
4DOTS BUSINESS S.R.L.
CUI 55443463 · Mun. Cluj-Napoca
BP
BALANCE POINT ADVISORY S.R.L.
CUI 54995273 · Mun. Cluj-Napoca
GA
GOOD AIM STRATEGY S.R.L.
CUI 53966628 · Mun. Cluj-Napoca
FV
FINANCIAR VIP CONSULTING S.R.L.
CUI 53213921 · Mun. Cluj-Napoca
AP
ARISCONT PLUS S.R.L.
CUI 53194714 · Mun. Cluj-Napoca
BA
BUSINESS ACCOUNTING ART S.R.L.
CUI 53194625 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
M&M COMPLET SUPORT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →