identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

DAVIMAT SERVCOM S.R.L.

CAEN 9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
CUI 45636750J2022000252245Plătitor TVA din 2023RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
544mii lei
▼ 1,5% vs. 2024
Profit net · 2025
17mii lei
▲ 12,2% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2026
În anul 2025, DAVIMAT SERVCOM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 543.658 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 1,5%. Rezultatul net a fost un profit de 16.957 lei. Datoriile totale au crescut cu 116,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45636750
Nr. Reg. Comerțului
J2022000252245 · EUID ROONRC.J2022000252245
Cod CAEN
9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-02-14 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Sighetu Marmatiei
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MARAMUREŞ
Localitate
Mun. Sighetu Marmaţiei
Adresă
JUD. MARAMUREŞ, MUN. SIGHETU MARMAŢIEI, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, BL.4, SC.2, ET.3, AP.33
Cod poștal
435500
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
543.658 lei
▼ 1,5%
Profit net
16.957 lei
▲ 12,2%
Datorii
88.543 lei
▲ 116,9%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 431.233 lei2024: 551.763 lei2025: 543.658 lei544 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 7.123 lei2024: 15.112 lei2025: 16.957 lei17 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,1%
Creștere CA an/an
-1,5%
CA / salariat
271.829 lei
Datorii / active
81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
82,4%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+17,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025121.774 $3.798 $19.833 $24.441 $4.608 $2
2024120.014 $3.287 $8.879 $15.539 $6.659 $1
202394.242 $1.557 $9.846 $13.234 $3.388 $2
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
2.430 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Repararea și întreținerea autovehiculelor · Maramureș

SA
SIGHET AUTO MIRCEA S.R.L.
CUI 54656145 · Mun. Sighetu Marmaţiei
RG
REY’S GARAGE & SERVICE S.R.L.
CUI 53269035 · Mun. Sighetu Marmaţiei
FT
FR TUNNING BODY SHOP S.R.L.
CUI 52082569 · Mun. Sighetu Marmaţiei
VT
V.T.A. MOBILĂ MM S.R.L.
CUI 52051899 · Mun. Sighetu Marmaţiei
MS
MDVGLOBAL S.R.L.
CUI 52051872 · Mun. Sighetu Marmaţiei
RV
RECTIFICĂRI VLAŞIN S.R.L.
CUI 51981966 · Mun. Sighetu Marmaţiei

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DAVIMAT SERVCOM S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →