identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

ENTERPRISE SUPPLY S.R.L.

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 45714670J2022000647131Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
795mii lei
▲ 297,5% vs. 2024
Profit net · 2025
147mii lei
▲ 464,9% vs. 2024
Salariați
2
Contracte publice
1
SEAP · activ 2024
În anul 2025, ENTERPRISE SUPPLY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 794.734 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 297,5%. Rezultatul net a fost un profit de 147.292 lei. Datoriile totale au crescut cu 1.399,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45714670
Nr. Reg. Comerțului
J2022000647131 · EUID ROONRC.J2022000647131
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-02-25 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Constanţa
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. MILANO, NR.54, BL.A4, ET.5, AP.35 · 2 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
794.734 lei
▲ 297,5%
Profit net
147.292 lei
▲ 464,9%
Datorii
889.765 lei
▲ 1.399,5%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 227.392 lei2024: 199.956 lei2025: 794.734 lei795 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 5.653 lei2024: -40.362 lei2025: 147.292 lei147 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
18,5%
Creștere CA an/an
+297,5%
CA / salariat
397.367 lei
Datorii / active
88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
122,2%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+14,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025794.734 lei147.292 lei889.765 lei1.010.312 lei120.547 lei2
2024199.956 lei-40.362 lei59.336 lei32.591 lei-26.745 lei
2023227.392 lei5.653 lei63.104 lei76.721 lei13.617 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
173.395 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

OD
ONYX DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 46750558 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ASIA WORKFORCE RECRUITMENT S.R.L.42246222radiată
FRENCH TOAST S.R.L.39992150în funcțiune
ONYX DEVELOPMENT S.R.L.46750558în funcțiune
THE SOCIAL SQUAD S.R.L.43209729radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Constanța

DP
DUMI PANINI S.R.L.
CUI 55498779 · Mun. Constanţa
PS
PIZZA STOP ONE S.R.L.
CUI 55404057 · Mun. Constanţa
PG
PREST GMAM S.R.L.
CUI 55399830 · Mun. Constanţa
CW
CW WESTBOUT ME S.R.L.
CUI 55395811 · Mun. Constanţa
PT
PREMIUM TACOS BUZAU S.R.L.
CUI 55117580 · Mun. Constanţa
CD
CASA DIMA 2026 S.R.L.
CUI 55048405 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ENTERPRISE SUPPLY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →