identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

GROW&GLOW S.R.L.

CAEN 7021 — Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
CUI 45716027J40/3761/2022Plătitor TVA din 2024Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
46mii lei
▼ 90,6% vs. 2024
Profit net · 2025
−42mii lei
▼ 115,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, GROW&GLOW S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 46.337 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 90,6%. Rezultatul net a fost o pierdere de 42.268 lei. Datoriile totale au scăzut cu 99,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-42.268 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45716027
Nr. Reg. Comerțului
J40/3761/2022 · EUID ROONRC.J40/3761/2022
Cod CAEN
7021 — Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 7330. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-02-25 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. VASILE LASCĂR, NR.209, BL.31A, SC.2, ET.5, AP.67
Cod poștal
20499
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
46.337 lei
▼ 90,6%
Profit net
-42.268 lei
▼ 115,1%
Datorii
976 lei
▼ 99,6%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 298.854 lei2024: 490.978 lei2025: 46.337 lei46 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 161.246 lei2024: 280.329 lei2025: -42.268 lei−42 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-91,2%
Creștere CA an/an
-90,6%
CA / salariat
46.337 lei
Datorii / active
1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-58,5%
Creștere medie anuală (2022–2025)
-35,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202546.337 lei-42.268 lei976 lei73.242 lei72.266 lei1
2024490.978 lei280.329 lei263.530 lei565.305 lei301.775 lei1
2023298.854 lei161.246 lei49.218 lei210.664 lei161.446 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · Municipiul București

AM
ACTIV MODERN ECO S.R.L.
CUI 50263771 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AD
AMIRA DIGITAL VENTURES S.R.L.
CUI 49769270 · Sector 2 Mun. Bucureşti
ES
ELYXYLO S.R.L.
CUI 49744461 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CC
CELEBRITY CONSULTING S.R.L.
CUI 49163817 · Sector 2 Mun. Bucureşti
PD
PĂCURARU DOBRA CONSULTING S.R.L.
CUI 49121773 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AM
AVIATION MEDIA COMPANY S.R.L.
CUI 45887647 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GROW&GLOW S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →