identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

CUPOLA TRUCK SERVICE S.R.L.

CAEN 8692 — Transportul pacienților cu ambulanța
CUI 45751466J2022000466332Plătitor TVA din 2022RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
4,92mil lei
▲ 32,8% vs. 2024
Profit net · 2025
967mii lei
▲ 59,8% vs. 2024
Salariați
12
▼ 14,3% vs. 2024
Contracte publice
3
SEAP · activ 2026
În anul 2025, CUPOLA TRUCK SERVICE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.923.777 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 32,8%. Rezultatul net a fost un profit de 967.441 lei. Datoriile totale au crescut cu 26,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 12.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45751466
Nr. Reg. Comerțului
J2022000466332 · EUID ROONRC.J2022000466332
Cod CAEN
8692 — Transportul pacienților cu ambulanța
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-03-04 (4 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Sat Pătrăuţi Com. Pătrăuţi
Adresă
JUD. SUCEAVA, SAT PĂTRĂUŢI COM. PĂTRĂUŢI, NR.1220
Cod poștal
727420

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
4.923.777 lei
▲ 32,8%
Profit net
967.441 lei
▲ 59,8%
Datorii
1.488.003 lei
▲ 26,2%
Salariați
12
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.692.573 lei2024: 3.708.933 lei2025: 4.923.777 lei4,92 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 789.301 lei2024: 605.410 lei2025: 967.441 lei967 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 102024: 142025: 121220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
19,6%
Creștere CA an/an
+32,8%
CA / salariat
410.315 lei
Datorii / active
61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+66,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.923.777 lei967.441 lei1.488.003 lei2.454.929 lei967.641 lei12
20243.708.933 lei605.410 lei1.178.922 lei1.821.457 lei643.250 lei14
20232.692.573 lei789.301 lei310.788 lei1.100.289 lei789.501 lei10
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Contracte publice (SEAP)

3

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
298 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
2
Valoare totală
14.792 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
CUPOLA COMSERV SRL7836284în funcțiune
MATELIAS S.R.L.48916399în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transportul pacienților cu ambulanța · Suceava

BM
BUCOVINA MED S.R.L.
CUI 52053083 · Orş. Gura Humorului
AS
ANDREIUL S.R.L.
CUI 50277149 · Mun. Suceava
PM
PULS MED S.R.L.
CUI 49782899 · Mun. Suceava
RS
REYNA S.R.L.
CUI 33770626 · Sat Sfântu Ilie Com. Şcheia
AR
ANA ROM DIVIZIA MEDICALĂ S.R.L.
CUI 7441420 · Mun. Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CUPOLA TRUCK SERVICE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →