identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

APO SMAN INVEST S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 45759290J2022000284273Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
393mii lei
▼ 44,2% vs. 2023
Profit net · 2024
−265mii lei
▼ 365,0% vs. 2023
Salariați
0
▼ 100,0% vs. 2023
Contracte publice
6
SEAP · activ 2023
În anul 2024, APO SMAN INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 392.736 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 44,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 265.387 lei. Datoriile totale au crescut cu 177,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Datorii peste active — Datoriile (870.861 lei) depășesc activele totale (641.421 lei) în 2024.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-227.738 lei) în bilanțul depus pe 2024.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2024 (-265.387 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45759290
Nr. Reg. Comerțului
J2022000284273 · EUID ROONRC.J2022000284273
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-03-07 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
NEAMŢ
Localitate
Mun. Piatra Neamţ
Adresă
JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. ECOULUI, NR.6, BL.G15, SC.B, AP.19 · 3 firme aici
Cod poștal
610036

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2024)
392.736 lei
▼ 44,2%
Profit net
-265.387 lei
▼ 365,0%
Datorii
870.861 lei
▲ 177,2%
Salariați
0
▼ -5
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 380.906 lei2023: 704.308 lei2024: 392.736 lei393 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 13.334 lei2023: 100.149 lei2024: -265.387 lei−265 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 62023: 52024: 0020222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
-67,6%
Creștere CA an/an
-44,2%
Datorii / active
136%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024392.736 lei-265.387 lei870.861 lei641.421 lei-227.738 lei0
2023704.308 lei100.149 lei314.118 lei413.065 lei100.649 lei5
2022380.906 lei13.334 lei174.143 lei187.977 lei13.834 lei6

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Contracte publice (SEAP)

6

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
210.479 lei
Ultimul an
2023

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
4
Valoare totală
434.494 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

BR
BAYER RESIDENCE S.R.L.
CUI 44785606 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
FI
FALBAC INVEST S.R.L.
CUI 44603585 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Neamț

PS
PACO SITE S.R.L.
CUI 55141937 · Mun. Piatra Neamţ
DS
DBC1CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54969339 · Mun. Piatra Neamţ
AS
ASOBA STAR CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54633109 · Mun. Piatra Neamţ
LH
LMC HOMETECH S.R.L.
CUI 54555094 · Mun. Piatra Neamţ
CC
CUBIK CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54384520 · Mun. Piatra Neamţ
TC
TONCAR CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54310728 · Mun. Piatra Neamţ

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-09-01Inactivitate fiscalăActivInactiv fiscal
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
APO SMAN INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →