identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

COMSTING PROTECT INVEST S.R.L.

CAEN 4323 — Lucrări de izolații
CUI 45769269J2022004483403Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
383mii lei
▲ 30,7% vs. 2024
Profit net · 2025
46mii lei
▲ 583,9% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
23
SEAP · activ 2026
În anul 2025, COMSTING PROTECT INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 383.272 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 30,7%. Rezultatul net a fost un profit de 45.533 lei. Datoriile totale au crescut cu 38,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45769269
Nr. Reg. Comerțului
J2022004483403 · EUID ROONRC.J2022004483403
Cod CAEN
4323 — Lucrări de izolații
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-03-09 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALE FUIORULUI, NR.2, CAMERA 3, BL.Y3B, SC.3, ET.8, AP.152
Cod poștal
32173
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
383.272 lei
▲ 30,7%
Profit net
45.533 lei
▲ 583,9%
Datorii
24.803 lei
▲ 38,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 270.734 lei2024: 293.252 lei2025: 383.272 lei383 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 9.532 lei2024: -9.409 lei2025: 45.533 lei46 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
11,9%
Creștere CA an/an
+30,7%
CA / salariat
383.272 lei
Datorii / active
25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
62,0%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+24,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025383.272 lei45.533 lei24.803 lei98.011 lei73.427 lei1
2024293.252 lei-9.409 lei17.853 lei45.747 lei27.894 lei1
2023270.734 lei9.532 lei17.309 lei76.230 lei59.043 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Contracte publice (SEAP)

23

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
3
Valoare totală
6.803 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
20
Valoare totală
41.038 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de izolații · Municipiul București

SH
STANCA HIDROIZOLATII S.R.L.
CUI 55516050 · Sector 3 Mun. Bucureşti
EP
EUROTEAM PRO SYSTEMS S.R.L.
CUI 54200431 · Sector 3 Mun. Bucureşti
RC
RAIMUNDO CONSTRUCTIONS S.R.L.
CUI 52615688 · Sector 3 Mun. Bucureşti
IS
IZOSTAN S.R.L.
CUI 51157892 · Sector 3 Mun. Bucureşti
IS
ISOLFIN S.P.A. ROMA -SUCURSALA BUCURESTI
CUI 46317997 · Sector 3 Mun. Bucureşti
PT
PREVENT TOTAL SRL
CUI 36209866 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
COMSTING PROTECT INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →