identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

FIDCES DEP CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4673 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
CUI 45770875J29/640/2022Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
347mii lei
▼ 74,3% vs. 2024
Profit net · 2025
65mii lei
▼ 77,7% vs. 2024
Salariați
4
▼ 71,4% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, FIDCES DEP CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 346.869 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 74,3%. Rezultatul net a fost un profit de 64.561 lei. Datoriile totale au crescut cu 15,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45770875
Nr. Reg. Comerțului
J29/640/2022 · EUID ROONRC.J29/640/2022
Cod CAEN
4673 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-03-09 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Sat Ologeni Com. Poienarii Burchii
Adresă
JUD. PRAHOVA, SAT OLOGENI COM. POIENARII BURCHII, STR. CAISULUI, NR.7
Cod poștal
107432
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-21 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
346.869 lei
▼ 74,3%
Profit net
64.561 lei
▼ 77,7%
Datorii
933.620 lei
▲ 15,8%
Salariați
4
▼ -10
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 891.177 lei2024: 1.348.934 lei2025: 346.869 lei347 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 497.924 lei2024: 289.336 lei2025: 64.561 lei65 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 142025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
18,6%
Creștere CA an/an
-74,3%
CA / salariat
86.717 lei
Datorii / active
56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
8,9%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025346.869 lei64.561 lei933.620 lei1.658.492 lei724.872 lei4
20241.348.934 lei289.336 lei806.111 lei1.466.422 lei660.311 lei14
2023891.177 lei497.924 lei250.505 lei729.090 lei478.585 lei4
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-21.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

7 firme afiliate · 7 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ALBERTO TOTAL CONSTRUCT S.R.L.43199609în procedură
DAS DRIVERS COMPANY S.R.L.47923576în procedură
DAS FLEET AUTO S.R.L.44306410în procedură
ESTEL TRANSPORT S.R.L.41289411în procedură
FGC ARTDECOR S.R.L.39069201radiată
NICOLVAS INTERLOGISTIC SRL34386403radiată
PG EUROENERGY PROJECT S.R.L.43296954în procedură

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · Prahova

MS
MOTOACCS S.R.L.
CUI 55030670 · Mun. Ploieşti
PA
PROFI AG PRODUCTION S.R.L.
CUI 50528070 · Sat Româneşti Com. Bărcăneşti
ZW
ZEN WINDOWS S.R.L.
CUI 50110662 · Sat Fundeni Com. Gura Vitioarei
TE
TUD ELEMENTE S.R.L.
CUI 49925964 · Mun. Ploieşti
LS
LEMNOSBAY S.R.L.
CUI 49896869 · Sat Predeşti Com. Tinosu
RC
RIAXUS CONSTRUCT S.R.L.
CUI 49886970 · Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FIDCES DEP CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →