identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

DDC TERMO SOLUŢIONS S.R.L.

CAEN 8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CUI 45781041J02/415/2022Plătitor TVA din 2023RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
577mii lei
▲ 60,0% vs. 2024
Profit net · 2025
454mii lei
▲ 66,6% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, DDC TERMO SOLUŢIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 577.083 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 60,0%. Rezultatul net a fost un profit de 454.247 lei. Datoriile totale au crescut cu 76,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45781041
Nr. Reg. Comerțului
J02/415/2022 · EUID ROONRC.J02/415/2022
Cod CAEN
8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-03-10 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARAD
Localitate
Mun. Arad
Adresă
JUD. ARAD, MUN. ARAD, ALEEA TEIULUI, NR.24 · 3 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-21 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
577.083 lei
▲ 60,0%
Profit net
454.247 lei
▲ 66,6%
Datorii
51.562 lei
▲ 76,5%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 459.077 lei2024: 360.748 lei2025: 577.083 lei577 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 404.306 lei2024: 272.685 lei2025: 454.247 lei454 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
78,7%
Creștere CA an/an
+60,0%
CA / salariat
577.083 lei
Datorii / active
10%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+25,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025114.430 €90.073 €10.224 €100.356 €90.132 €1
202472.518 €54.815 €5.872 €60.712 €54.840 €1
202392.810 €81.737 €4.438 €86.200 €81.762 €1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-21.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

DE
DDC ECO SOLUTION S.R.L.
CUI 53264798 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
DG
DDC GREEN SOLUTION S.R.L.
CUI 53161580 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · Arad

FB
FUTURE BESTCAD SERVICES S.R.L.
CUI 55090264 · Mun. Arad
SS
SHOP&GO1109 S.R.L.
CUI 54766032 · Mun. Arad
MT
M&D TEAM S.R.L.
CUI 54746850 · Mun. Arad
RM
ROLIMAR MARKET S.R.L.
CUI 54707532 · Mun. Arad
AL
ALB LEASE S.R.L.
CUI 53944824 · Mun. Arad
SS
SOLVENDIO S.R.L.
CUI 53161601 · Mun. Arad

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DDC TERMO SOLUŢIONS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →