identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

M & S TOP SURV CAD S.R.L.

CAEN 7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CUI 45858285J2022001007132Plătitor TVA din 2025TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
477mii lei
▲ 521,0% vs. 2024
Profit net · 2025
136mii lei
▲ 358,0% vs. 2024
Salariați
1
Contracte publice
1
SEAP · activ 2026
În anul 2025, M & S TOP SURV CAD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 476.831 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 521,0%. Rezultatul net a fost un profit de 135.660 lei. Datoriile totale au crescut cu 2.418,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45858285
Nr. Reg. Comerțului
J2022001007132 · EUID ROONRC.J2022001007132
Cod CAEN
7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-03-25 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
476.831 lei
▲ 521,0%
Profit net
135.660 lei
▲ 358,0%
Datorii
281.059 lei
▲ 2.418,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 31.778 lei2024: 76.782 lei2025: 476.831 lei477 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -10.170 lei2024: 29.617 lei2025: 135.660 lei136 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
28,5%
Creștere CA an/an
+521,0%
CA / salariat
476.831 lei
Datorii / active
67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+145,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025476.831 lei135.660 lei281.059 lei416.959 lei135.900 lei1
202476.782 lei29.617 lei11.161 lei32.497 lei21.399 lei
202331.778 lei-10.170 lei44.072 lei35.603 lei-8.218 lei
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
210.000 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · Constanța

FP
FIX PROJECT CONSULTING S.R.L.
CUI 47509400 · Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu
SP
SO&LU PROFESIONAL S.R.L.
CUI 38917303 · Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu
PI
PROCONT INFO SOFT SRL
CUI 15682550 · Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu
CE
CORE ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55489851 · Sat Agigea Com. Agigea
NS
NETVOUCH S.R.L.
CUI 55449156 · Mun. Constanţa
DC
DALEN CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55439888 · Sat Ghindăreşti Com. Ghindăreşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
M & S TOP SURV CAD S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →