identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

GREEN ENERGY TARNAVENI S.R.L.

CAEN 2030 — Fabricarea vopselelor, lacurilor, cernelii tipografice și masticurilor
CUI 45868149J2022000494265Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,42mil lei
▲ 218,1% vs. 2024
Profit net · 2025
239mii lei
▲ 470,8% vs. 2024
Salariați
5
▲ 66,7% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, GREEN ENERGY TARNAVENI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.423.571 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 218,1%. Rezultatul net a fost un profit de 239.410 lei. Datoriile totale au crescut cu 164,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45868149
Nr. Reg. Comerțului
J2022000494265 · EUID ROONRC.J2022000494265
Cod CAEN
2030 — Fabricarea vopselelor, lacurilor, cernelii tipografice și masticurilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-03-28 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Târnăveni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Mun. Târnăveni
Adresă
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRNĂVENI, STR. NICOLAE BĂLCESCU, NR.20 · 13 firme aici
Cod poștal
545600
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-20 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.423.571 lei
▲ 218,1%
Profit net
239.410 lei
▲ 470,8%
Datorii
1.590.461 lei
▲ 164,5%
Salariați
5
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 960.790 lei2024: 447.545 lei2025: 1.423.571 lei1,42 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 162.604 lei2024: 41.944 lei2025: 239.410 lei239 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 32025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
16,8%
Creștere CA an/an
+218,1%
CA / salariat
284.714 lei
Datorii / active
17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
54,9%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+1.024,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.423.571 lei239.410 lei1.590.461 lei9.140.938 lei436.033 lei5
2024447.545 lei41.944 lei601.384 lei936.840 lei196.623 lei3
2023960.790 lei162.604 lei248.653 lei403.332 lei154.679 lei4
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-20.

Firme conectate

12

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

EC
EDLUC CLUB S.R.L.
CUI 51146273 · Restaurante
GM
GREEN METAL TÂRNĂVENI S.R.L.
CUI 48537050 · Recuperarea materialelor reciclabile sortate
ET
EVIENN TEREN S.R.L.
CUI 43944002 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
ST
SIA TÂRNĂVENI S.R.L.
CUI 40420046 · Alte activități recreative și distractive n.c.a.
CE
CLUBUL EVENIMENTELOR S.R.L.
CUI 39429718 · Fabricarea de mâncăruri preparate
VT
VELTAN TRADE SRL-D
CUI 34249848 · Transporturi rutiere de mărfuri

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea vopselelor, lacurilor, cernelii tipografice și masticurilor · Mureș

CT
CHESPA TRANSILVANIA SRL
CUI 14063688 · Mun. Târgu Mureş
DB
DAW BENTA ROMANIA SRL
CUI 13673670 · Com. Sâncraiu de Mureş

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GREEN ENERGY TARNAVENI S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →