identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

MUNIR IRFAN CONS S.R.L.

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 45875324J2022000199111Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,13mil lei
▲ 35,6% vs. 2024
Profit net · 2025
283mii lei
▲ 206,4% vs. 2024
Salariați
3
▲ 200,0% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, MUNIR IRFAN CONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.134.480 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 35,6%. Rezultatul net a fost un profit de 283.210 lei. Datoriile totale au scăzut cu 18,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45875324
Nr. Reg. Comerțului
J2022000199111 · EUID ROONRC.J2022000199111
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-03-29 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
CARAŞ-SEVERIN
Localitate
Mun. Reşiţa
Adresă
JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, STR. LIBERTĂŢII, NR.3 · 5 firme aici
Cod poștal
320051

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.134.480 lei
▲ 35,6%
Profit net
283.210 lei
▲ 206,4%
Datorii
248.522 lei
▼ 18,7%
Salariați
3
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.707.159 lei2024: 2.312.394 lei2025: 3.134.480 lei3,13 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 265.735 lei2024: 92.430 lei2025: 283.210 lei283 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
9,0%
Creștere CA an/an
+35,6%
CA / salariat
1.044.827 lei
Datorii / active
36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
64,3%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+81,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.134.480 lei283.210 lei248.522 lei689.221 lei440.699 lei3
20242.312.394 lei92.430 lei305.666 lei416.113 lei110.447 lei1
20231.707.159 lei265.735 lei67.331 lei163.222 lei95.891 lei2
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

P&
PATRICIA & ANDARADA S.R.L.
CUI 41595380 · Alte servicii de alimentație n.c.a.
AP
ALJADECO PFLEGE JOBS SRL
CUI 34859757 · Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
AA
ABC ALOIS BUSINESS COMPANY SRL
CUI 34337605 · Restaurante
RC
ROLLO COMPANY SRL
CUI 17701349 · Restaurante

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Caraș-Severin

GI
GEO&ROXY INOVATION S.R.L.
CUI 55090230 · Mun. Reşiţa
MS
MF SUMMER S.R.L.
CUI 54711703 · Mun. Reşiţa
TS
TEEHUCK S.R.L.
CUI 54591445 · Mun. Reşiţa
MM
MAMMA MIA MOMENTS S.R.L.
CUI 54547547 · Mun. Reşiţa
EL
ELCARACOL LAMARISCO S.R.L.
CUI 53211793 · Mun. Reşiţa
DB
DEM BEST DRINKS S.R.L.
CUI 53011531 · Mun. Reşiţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MUNIR IRFAN CONS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →