identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

TATICOOL FOCUS S.R.L.

CAEN 4712 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CUI 45900576J2022006209401Plătitor TVA din 2022TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,08mil lei
▲ 68,1% vs. 2024
Profit net · 2025
169mii lei
▲ 1.547,4% vs. 2024
Salariați
4
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, TATICOOL FOCUS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.081.973 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 68,1%. Rezultatul net a fost un profit de 169.434 lei. Datoriile totale au crescut cu 5,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45900576
Nr. Reg. Comerțului
J2022006209401 · EUID ROONRC.J2022006209401
Cod CAEN
4712 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-04-04 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, INT PINULUI, NR.30, BL.3, AP.11
Cod poștal
60564
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.081.973 lei
▲ 68,1%
Profit net
169.434 lei
▲ 1.547,4%
Datorii
187.926 lei
▲ 5,9%
Salariați
4
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 635.902 lei2024: 1.238.601 lei2025: 2.081.973 lei2,08 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 82.114 lei2024: 10.285 lei2025: 169.434 lei169 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
8,1%
Creștere CA an/an
+68,1%
CA / salariat
520.493 lei
Datorii / active
53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,3%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+297,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025466.340 $37.951 $42.093 $78.684 $38.220 $4
2024269.408 $2.237 $38.603 $49.711 $12.435 $2
2023138.971 $17.945 $46.773 $56.970 $10.246 $2
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ADVERTISING PUB PROVIDER SRL24364866în funcțiune
DC BEST TIME SRL34429741radiată
TATICOOL SHOP SRL34754769în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · Municipiul București

PR
PRA RETAIL S.R.L.
CUI 55507931 · Sector 6 Mun. Bucureşti
MD
MERCORA DIGITAL S.R.L.
CUI 55459516 · Sector 6 Mun. Bucureşti
MP
MOVEXA PLUS S.R.L.
CUI 55405249 · Sector 6 Mun. Bucureşti
AS
AETHERLINK S.R.L.
CUI 55261925 · Sector 6 Mun. Bucureşti
VS
VELNEXA S.R.L.
CUI 55244657 · Sector 6 Mun. Bucureşti
MJ
MARZ-JAW INTERNATIONAL S.R.L.
CUI 55204326 · Sector 6 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TATICOOL FOCUS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →