identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

BĂNEASA FOREST CLUB S.R.L.

CAEN 9319 — Alte activități sportive
CUI 45910618J40/6374/2022Plătitor TVA din 2022TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
46mii lei
▼ 36,0% vs. 2024
Profit net · 2025
−292mii lei
▲ 23,6% vs. 2024
Salariați
1
▼ 66,7% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, BĂNEASA FOREST CLUB S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 45.686 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 36,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 292.385 lei. Datoriile totale au crescut cu 28,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (1.209.090 lei) depășesc activele totale (59.599 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-1.149.491 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-292.385 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45910618
Nr. Reg. Comerțului
J40/6374/2022 · EUID ROONRC.J40/6374/2022
Cod CAEN
9319 — Alte activități sportive
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-04-05 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. AMIRAL HORIA MĂCELARIU, NR.83, LOTUL 688, SC.A, ET.11, AP.52
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
45.686 lei
▼ 36,0%
Profit net
-292.385 lei
▲ 23,6%
Datorii
1.209.090 lei
▲ 28,3%
Salariați
1
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 62.345 lei2024: 71.339 lei2025: 45.686 lei46 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -332.376 lei2024: -382.925 lei2025: -292.385 lei−292 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 32025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-640,0%
Creștere CA an/an
-36,0%
CA / salariat
45.686 lei
Datorii / active
2.029%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+39,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202545.686 lei-292.385 lei1.209.090 lei59.599 lei-1.149.491 lei1
202471.339 lei-382.925 lei942.501 lei85.395 lei-857.106 lei3
202362.345 lei-332.376 lei610.476 lei124.356 lei-474.181 lei2
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
ROSSO BBQ S.R.L.43289663în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități sportive · Municipiul București

SI
SPORT INDUSTRIES EVENTS S.R.L.
CUI 54675015 · Sector 1 Mun. Bucureşti
RE
RTW EQUESTRIAN S.R.L.
CUI 54239709 · Sector 1 Mun. Bucureşti
FF
FIRST FOOTBALL DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 54239180 · Sector 1 Mun. Bucureşti
NP
NORTH PADEL S.R.L.
CUI 53942114 · Sector 1 Mun. Bucureşti
KO
KICK OFF YOLO S.R.L.
CUI 53911096 · Sector 1 Mun. Bucureşti
4A
4SPORTS AGENCY S.R.L.
CUI 53211920 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BĂNEASA FOREST CLUB S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →