identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

VP NATURAL PORC S.R.L.

CAEN 146 — Creșterea porcinelor
CUI 45946930J2022000495109Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
13,49mil lei
▼ 27,3% vs. 2024
Profit net · 2025
−2,18mil lei
▼ 155,3% vs. 2024
Salariați
3
▼ 40,0% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, VP NATURAL PORC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 13.491.939 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 27,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 2.183.483 lei. Datoriile totale au crescut cu 82,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-2.183.483 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45946930
Nr. Reg. Comerțului
J2022000495109 · EUID ROONRC.J2022000495109
Cod CAEN
146 — Creșterea porcinelor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-04-12 (4 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BUZĂU
Localitate
Sat Băjani Com. Vadu Paşii
Adresă
JUD. BUZĂU, SAT BĂJANI COM. VADU PAŞII, STR. GEORGE CĂLINESCU, NR.1 · 3 firme aici
Cod poștal
127651

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
13.491.939 lei
▼ 27,3%
Profit net
-2.183.483 lei
▼ 155,3%
Datorii
15.753.265 lei
▲ 82,1%
Salariați
3
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 12.371.579 lei2024: 18.570.746 lei2025: 13.491.939 lei13,49 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -1.095.471 lei2024: 3.948.820 lei2025: -2.183.483 lei−2,18 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 52025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-16,2%
Creștere CA an/an
-27,3%
CA / salariat
4.497.313 lei
Datorii / active
99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1.008,2%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+253,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202513.491.939 lei-2.183.483 lei15.753.265 lei15.966.187 lei216.582 lei3
202418.570.746 lei3.948.820 lei8.653.161 lei11.061.312 lei2.408.151 lei5
202312.371.579 lei-1.095.471 lei11.032.876 lei9.933.165 lei-1.089.181 lei4
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

PN
PRIME NATURAL MEAT S.R.L.
CUI 53149055 · Prelucrarea și conservarea cărnii
VM
VP MASTER AGROPROF COOPERATIVĂ AGRICOLĂ
CUI 47641958 · Comerț cu ridicata al animalelor vii

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
PRIME NATURAL MEAT S.R.L.53149055în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Creșterea porcinelor · Buzău

FD
FERMA DE PURCEI GRĂSUŢI S.R.L.
CUI 46015760 · Sat Movila Oii Com. Cilibia
AF
AGRO FARM LOVEZINO S.R.L.
CUI 45487586 · Mun. Râmnicu Sărat
DM
DRAGOMIR MIXT FARM S.R.L.
CUI 45026990 · Sat Smârdan Com. Brădeanu
AU
AGM UTIL PROD INDUSTRY S.R.L.
CUI 43795997 · Sat Mierea Com. Verneşti
D&
D & D TRUCK SPEDITION TRANSPORT SRL
CUI 36882489 · Mun. Buzău
FP
FERMA PIG SWINE SRL
CUI 34318905 · Sat Gara Cilibia Com. Cilibia

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VP NATURAL PORC S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →