identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

KARMY VISION MARKET S.R.L.

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 45964430J29/982/2022Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
133mii lei
▼ 16,5% vs. 2024
Profit net · 2025
−15mii lei
▲ 56,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, KARMY VISION MARKET S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 132.737 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 16,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 14.638 lei. Datoriile totale au crescut cu 6,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (58.098 lei) depășesc activele totale (32.027 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-26.071 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-14.638 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45964430
Nr. Reg. Comerțului
J29/982/2022 · EUID ROONRC.J29/982/2022
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-04-14 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Văleni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
132.737 lei
▼ 16,5%
Profit net
-14.638 lei
▲ 56,4%
Datorii
58.098 lei
▲ 6,0%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 208.829 lei2024: 158.879 lei2025: 132.737 lei133 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 12.854 lei2024: -33.559 lei2025: -14.638 lei−15 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-11,0%
Creștere CA an/an
-16,5%
CA / salariat
132.737 lei
Datorii / active
181%
Creștere medie anuală (2022–2025)
-7,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025132.737 lei-14.638 lei58.098 lei32.027 lei-26.071 lei1
2024158.879 lei-33.559 lei54.824 lei43.391 lei-11.433 lei1
2023208.829 lei12.854 lei21.406 lei43.532 lei22.126 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Prahova

RC
ROXY COCO MARKET S.R.L.
CUI 55197997 · Sat Măneciu-Ungureni Com. Măneciu
TM
TYZO MGM COMPANY S.R.L.
CUI 53261503 · Sat Măneciu-Ungureni Com. Măneciu
RS
ROMZRD S.R.L.
CUI 51880082 · Sat Măneciu-Ungureni Com. Măneciu
S&
SONYON & IUL SUPERMARKET S.R.L.
CUI 47253280 · Sat Măneciu-Ungureni Com. Măneciu
BS
BAY STEFAMILY S.R.L.
CUI 43883142 · Sat Măneciu-Ungureni Com. Măneciu
SC
STELDRAG CIPIONY S.R.L.
CUI 38848432 · Sat Măneciu-Ungureni Com. Măneciu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
KARMY VISION MARKET S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →