identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

VIANDO EVENTS S.R.L.

CAEN 5610 — Restaurante
CUI 45970105J2022001960129Neplătitor TVAVerificat ANAF 02.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2022 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
234mii lei
▲ 41,5% vs. 2024
Profit net · 2025
52mii lei
▲ 189,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
4ani
din 2022
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

VIANDO EVENTS S.R.L. (CUI 45970105, nr. J2022001960129) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Ocna Mureș, județul Alba, înființată în 2022. Activitatea principală: restaurante (CAEN 5610). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 234 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, VIANDO EVENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 233.634 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 41,5%. Rezultatul net a fost un profit de 51.555 lei. Datoriile totale au scăzut cu 23,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (140.505 lei) depășesc activele totale (42.141 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-98.364 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45970105
Nr. Reg. Comerțului
J2022001960129 · EUID ROONRC.J2022001960129
Cod CAEN
5610 — Restaurante
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 5611, 5612. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-04-15 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Aiud
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ALBA
Localitate
Orş. Ocna Mureş
Adresă
JUD. ALBA, ORŞ. OCNA MUREŞ, STR. MĂLINULUI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

4 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 42 firme.

100 m250 mN1234
  1. GP TRACKER S.R.L. · 42 m · CAEN 2651
  2. MARMET SRL · 60 m · CAEN 4711
  3. DEDE SRL · 129 m · CAEN 6024 · +1 firme la aceeași adresă
  4. ALEX SI CORNEL CONSTRUCT S.R.L. · 316 m · CAEN 4120 · +2 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

4 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025234 mii lei▲ 41,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
58 mii117 mii175 mii234 mii2023 · cifră de afaceri: 136.879 lei2023 · profit net: -61.788 lei20232024 · cifră de afaceri: 165.078 lei2024 · profit net: -57.769 lei20242025 · cifră de afaceri: 233.634 lei234 mii2025 · profit net: 51.555 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
141 mii lei▼ 23,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 5610 · 3.488 firme · mai sus decât 49% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Alba · mai sus decât 51% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
22,1% marjă · mai sus decât 87% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
22,1%
Creștere CA an/an
+41,5%
CA / salariat
233.634 lei
Datorii / active
333%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+38,9%/an
Grad de îndatorare
333%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025233.634+41,5%51.55522,1%140.50542.141-98.3641
2024165.078+20,6%-57.769-35,0%183.91833.999-149.9191
2023136.879-61.788-45,1%120.36528.214-92.1511
Încă 1 an de istoric (2022–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Alba

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre VIANDO EVENTS S.R.L.

Este VIANDO EVENTS S.R.L. o firmă activă?

Da. VIANDO EVENTS S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 02.11.2026).

Este VIANDO EVENTS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, VIANDO EVENTS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 02.11.2026).

Ce cifră de afaceri are VIANDO EVENTS S.R.L.?

În 2025, VIANDO EVENTS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 233.634 lei, în creștere cu 41,5% față de 2024, și un profit net de 51.555 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are VIANDO EVENTS S.R.L.?

În 2025, VIANDO EVENTS S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este VIANDO EVENTS S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care VIANDO EVENTS S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 28.09.2026.

Are VIANDO EVENTS S.R.L. datorii la ANAF?

VIANDO EVENTS S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul VIANDO EVENTS S.R.L.?

Sediul social declarat al VIANDO EVENTS S.R.L. este în JUD. ALBA, ORŞ. OCNA MUREŞ, STR. MĂLINULUI.

Ce activitate are VIANDO EVENTS S.R.L.?

Activitatea principală declarată a VIANDO EVENTS S.R.L. este „Restaurante” (cod CAEN 5610).

Când a fost înființată VIANDO EVENTS S.R.L.?

VIANDO EVENTS S.R.L. a fost înregistrată pe 15.04.2022, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2022001960129.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VIANDO EVENTS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala