identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

TUTTO BELLO M&G S.R.L.

CAEN 4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
CUI 46114577J2022000489382Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
475lei
▼ 70,3% vs. 2024
Profit net · 2025
−76lei
▼ 113,6% vs. 2024
Salariați
0
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, TUTTO BELLO M&G S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 475 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 70,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 76 lei. Datoriile totale au scăzut cu 100,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-76 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46114577
Nr. Reg. Comerțului
J2022000489382 · EUID ROONRC.J2022000489382
Cod CAEN
4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-05-12 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VÂLCEA
Localitate
Mun. Râmnicu Vâlcea
Adresă
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. MORILOR, NR.143A · 5 firme aici
Cod poștal
240554
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
475 lei
▼ 70,3%
Profit net
-76 lei
▼ 113,6%
Datorii
0 lei
▼ 100,0%
Salariați
0
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 3.580 lei2024: 1.600 lei2025: 475 lei47520232025
Evoluția profitului net
2023: 625 lei2024: 560 lei2025: -76 lei−7620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-16,0%
Creștere CA an/an
-70,3%
Datorii / active
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-2,5%
Creștere medie anuală (2022–2025)
-50,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025475 lei-76 lei0 lei3.049 lei3.049 lei0
20241.600 lei560 lei10.194 lei13.318 lei3.124 lei0
20233.580 lei625 lei10.105 lei12.669 lei2.564 lei
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

OC
OLEMAR CURIER S.R.L.
CUI 45470339 · Transporturi rutiere de mărfuri
MO
MONDOTAXI SRL
CUI 24256163 · Transporturi cu taxiuri
BS
BIMBO STAR SRL
CUI 22474820 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
GR
GRUP RADU TRANS SRL
CUI 13943994 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
MONDOTAXI SRL24256163radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · Vâlcea

HC
HAINE COPII S.R.L.
CUI 53142979 · Mun. Râmnicu Vâlcea
SF
SIENNA FASHION S.R.L.
CUI 51834027 · Mun. Râmnicu Vâlcea
VS
VISIONE44 S.R.L.
CUI 51436269 · Mun. Râmnicu Vâlcea
TR
THOMAS REPUBLIC S.R.L.
CUI 49626261 · Mun. Râmnicu Vâlcea
DD
DARIA DENIM S.R.L.
CUI 48848561 · Mun. Râmnicu Vâlcea
IF
IZA FASHION LOVERS S.R.L.
CUI 48069227 · Mun. Râmnicu Vâlcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TUTTO BELLO M&G S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →