identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

DENTA SUPORT BUSINESS S.R.L.

CAEN 5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
CUI 46114623J38/493/2022Plătitor TVA din 2024Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,30mil lei
▲ 51,7% vs. 2024
Profit net · 2025
170mii lei
▲ 111,7% vs. 2024
Salariați
8
▲ 33,3% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, DENTA SUPORT BUSINESS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.304.791 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 51,7%. Rezultatul net a fost un profit de 169.868 lei. Datoriile totale au crescut cu 41,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 8.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46114623
Nr. Reg. Comerțului
J38/493/2022 · EUID ROONRC.J38/493/2022
Cod CAEN
5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-05-12 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VÂLCEA
Localitate
Mun. Râmnicu Vâlcea
Adresă
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, CAL. BUCUREŞTI, NR.193A
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.304.791 lei
▲ 51,7%
Profit net
169.868 lei
▲ 111,7%
Datorii
6.213.355 lei
▲ 41,9%
Salariați
8
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 52.157 lei2024: 860.217 lei2025: 1.304.791 lei1,30 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 150 lei2024: 80.237 lei2025: 169.868 lei170 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 62025: 8820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
13,0%
Creștere CA an/an
+51,7%
CA / salariat
163.099 lei
Datorii / active
97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
67,8%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.304.791 lei169.868 lei6.213.355 lei6.432.145 lei250.455 lei8
2024860.217 lei80.237 lei4.378.658 lei4.471.987 lei80.587 lei6
202352.157 lei150 lei3.538.152 lei3.538.502 lei350 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
BEST EDITION ART CONSTRUCT S.R.L.46486058în funcțiune
DENTA CLINIC FOR KIDS S.R.L.41194133în funcțiune
DENTA SUPORT TRAINING S.R.L.52365182în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · Vâlcea

LR
LZ REZIDENCE-GRAND ESCAPES COLLECTION S.R.L.
CUI 54823278 · Mun. Râmnicu Vâlcea
EC
EXE CĂLIMĂNEŞTI S.R.L.
CUI 54508181 · Mun. Râmnicu Vâlcea
GM
GAD MEDIA S.R.L.
CUI 54245484 · Mun. Râmnicu Vâlcea
LF
LEYA FOREST S.R.L.
CUI 53325585 · Mun. Râmnicu Vâlcea
EO
ECONEST OLĂNEŞTI S.R.L.
CUI 52190153 · Mun. Râmnicu Vâlcea
ZS
ZIRIS S.R.L.
CUI 52081920 · Mun. Râmnicu Vâlcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2023-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DENTA SUPORT BUSINESS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →