identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

VETERINARII S&M CÂMPEAN S.R.L.

CAEN 7500 — Activități veterinare
CUI 46136370J2024000700010Neplătitor TVAVerificat ANAF 31.10.2026ActivăUnitate veterinară (CMVRO)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2022 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
71mii lei
▼ 75,8% vs. 2024
Profit net · 2025
−52mii lei
▼ 208,6% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
4ani
din 2022
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

VETERINARII S&M CÂMPEAN S.R.L. (CUI 46136370, nr. J2024000700010) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Abrud, județul Alba, înființată în 2022. Activitatea principală: activități veterinare (CAEN 7500). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 71 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 31.10.2026.

În anul 2025, VETERINARII S&M CÂMPEAN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 70.854 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 75,8%. Rezultatul net a fost o pierdere de 52.088 lei. Datoriile totale au crescut cu 23,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-52.088 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46136370
Nr. Reg. Comerțului
J2024000700010 · EUID ROONRC.J2024000700010
Cod CAEN
7500 — Activități veterinare
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-05-17 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Câmpeni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ALBA
Localitate
Orş. Abrud
Adresă
JUD. ALBA, ORŞ. ABRUD, STR. REPUBLICII · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
515100
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

4 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202571 mii lei▼ 75,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
74 mii148 mii222 mii296 mii2023 · cifră de afaceri: 295.597 lei2023 · profit net: 37.623 lei20232024 · cifră de afaceri: 292.537 lei2024 · profit net: 47.944 lei20242025 · cifră de afaceri: 70.854 lei71 mii2025 · profit net: -52.088 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
33 mii lei▲ 23,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 7500 · 3.535 firme · mai sus decât 10% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Alba · mai sus decât 27% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-73,5% marjă · mai sus decât 3% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-73,5%
Creștere CA an/an
-75,8%
CA / salariat
70.854 lei
Datorii / active
41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-111,2%
Creștere medie anuală (2022–2025)
-4,7%/an
Grad de îndatorare
41%
Angajați, în timp
1 → 1 (2022–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202570.854−75,8%-52.088−209%-73,5%32.87579.70546.8301
2024292.537−1,0%47.944+27,4%16,4%26.675125.59398.9181
2023295.59737.62312,7%24.59095.26470.6741
Încă 1 an de istoric (2022–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-31.

Autorizări și licențe

2

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Farmacie veterinară autorizată ANSVSA
NR.181, TIMIS; CAEN 4773; listă la 09.07.2025
304 / 15/06/2022închis—ANSVSA
lista din 04.10.2026
Unitate medical-veterinară înregistrată (CMVRO)
societate, Abrud
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
—valabil—Colegiul Medicilor Veterinari din România (CMVRO)
lista din 19.10.2026

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
MASTER AIM S.R.L.44723557în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 1 active, cifră de afaceri cumulată 152 mii lei, 1 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități veterinare · Alba

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre VETERINARII S&M CÂMPEAN S.R.L.

Este VETERINARII S&M CÂMPEAN S.R.L. o firmă activă?

Da. VETERINARII S&M CÂMPEAN S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 31.10.2026).

Este VETERINARII S&M CÂMPEAN S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, VETERINARII S&M CÂMPEAN S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 31.10.2026).

Ce cifră de afaceri are VETERINARII S&M CÂMPEAN S.R.L.?

În 2025, VETERINARII S&M CÂMPEAN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 70.854 lei, în scădere cu 75,8% față de 2024, și o pierdere netă de 52.088 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are VETERINARII S&M CÂMPEAN S.R.L.?

În 2025, VETERINARII S&M CÂMPEAN S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este VETERINARII S&M CÂMPEAN S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care VETERINARII S&M CÂMPEAN S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 01.10.2026.

Are VETERINARII S&M CÂMPEAN S.R.L. datorii la ANAF?

VETERINARII S&M CÂMPEAN S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul VETERINARII S&M CÂMPEAN S.R.L.?

Sediul social declarat al VETERINARII S&M CÂMPEAN S.R.L. este în JUD. ALBA, ORŞ. ABRUD, STR. REPUBLICII.

Ce activitate are VETERINARII S&M CÂMPEAN S.R.L.?

Activitatea principală declarată a VETERINARII S&M CÂMPEAN S.R.L. este „Activități veterinare” (cod CAEN 7500).

Când a fost înființată VETERINARII S&M CÂMPEAN S.R.L.?

VETERINARII S&M CÂMPEAN S.R.L. a fost înregistrată pe 17.05.2022, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2024000700010.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VETERINARII S&M CÂMPEAN S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala