identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

CONTRAST SOLUTIONS & MANAGEMENT S.R.L.

CAEN 6832 — Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
CUI 46152287J40/9421/2022Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
19mii lei
— constant
Profit net · 2025
8.351lei
▼ 46,8% vs. 2024
Salariați
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, CONTRAST SOLUTIONS & MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 18.624 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 0,0%. Rezultatul net a fost un profit de 8.351 lei. Datoriile totale au scăzut cu 23,7% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46152287
Nr. Reg. Comerțului
J40/9421/2022 · EUID ROONRC.J40/9421/2022
Cod CAEN
6832 — Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-05-19 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. G. ROSSINI, NR.3, SC.1, ET.2, AP.8 · 4 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
96 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
18.624 lei
▲ 0,0%
Profit net
8.351 lei
▼ 46,8%
Datorii
2.759 lei
▼ 23,7%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 18.624 lei2024: 18.624 lei2025: 18.624 lei19 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 15.644 lei2024: 15.685 lei2025: 8.351 lei8.35120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
44,8%
Creștere CA an/an
+0,0%
Datorii / active
24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97,2%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202518.624 lei8.351 lei2.759 lei11.350 lei8.591 lei
202418.624 lei15.685 lei3.618 lei19.543 lei15.925 lei
202318.624 lei15.644 lei4.841 lei20.725 lei15.884 lei

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

ES
ENVIRONMENTAL SUSTAINABLE ACCELLERATION (ESA) S.R.L.
CUI 40158680 · Activități de consultanță pentru afaceri și management
EA
EBNBGSM ART IN GADGET S.R.L.
CUI 37290175 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
AE
ATTITUDE EVENTS SRL
CUI 35037100 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · Municipiul București

LP
LOGG PROPERTY MANAGEMENT S.R.L.
CUI 55504188 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AS
ASSETIX SMART APP S.R.L.
CUI 55469846 · Sector 2 Mun. Bucureşti
NA
NIDO ADMIN CLĂDIRI S.R.L.
CUI 55469609 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AA
ANM ADVENTURE S.R.L.
CUI 55436652 · Sector 2 Mun. Bucureşti
ER
EMAG RETAIL FACILITY S.R.L.
CUI 55017077 · Sector 2 Mun. Bucureşti
KD
KUNOS DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 54955252 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CONTRAST SOLUTIONS & MANAGEMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →