identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

IVANS STUDIO S.R.L.

CAEN 5913 — Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune
CUI 46172780J2022000862040Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
930mii lei
▲ 9,2% vs. 2024
Profit net · 2025
342mii lei
▼ 23,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, IVANS STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 929.693 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 9,2%. Rezultatul net a fost un profit de 341.897 lei. Datoriile totale au scăzut cu 75,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46172780
Nr. Reg. Comerțului
J2022000862040 · EUID ROONRC.J2022000862040
Cod CAEN
5913 — Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-05-23 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Oneşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
929.693 lei
▲ 9,2%
Profit net
341.897 lei
▼ 23,5%
Datorii
70.177 lei
▼ 75,5%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 612.452 lei2024: 851.143 lei2025: 929.693 lei930 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 293.995 lei2024: 446.993 lei2025: 341.897 lei342 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
36,8%
Creștere CA an/an
+9,2%
CA / salariat
929.693 lei
Datorii / active
12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
66,8%
Creștere medie anuală (2022–2025)
-14,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025208.241 $76.581 $15.719 $130.423 $114.704 $1
2024185.132 $97.225 $62.246 $159.514 $97.269 $1
2023133.846 $64.250 $22.847 $87.141 $64.294 $1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IVANS STUDIO S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →