identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

ANTO & DEYU S.R.L.

CAEN 5610 — Restaurante
CUI 46174978J2022000351111Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
202mii lei
▲ 51,5% vs. 2024
Profit net · 2025
−77mii lei
▼ 124,9% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, ANTO & DEYU S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 201.867 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 51,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 76.728 lei. Datoriile totale au crescut cu 116,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (156.369 lei) depășesc activele totale (11.834 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-144.535 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-76.728 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46174978
Nr. Reg. Comerțului
J2022000351111 · EUID ROONRC.J2022000351111
Cod CAEN
5610 — Restaurante
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 5611, 5612. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-05-23 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CARAŞ-SEVERIN
Localitate
Loc. Câlnic Mun. Reşiţa
Adresă
JUD. CARAŞ-SEVERIN, LOC. CÂLNIC MUN. REŞIŢA, STR. BISTRA, NR.119
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
201.867 lei
▲ 51,5%
Profit net
-76.728 lei
▼ 124,9%
Datorii
156.369 lei
▲ 116,6%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 188.562 lei2024: 133.265 lei2025: 201.867 lei202 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -5.137 lei2024: -34.116 lei2025: -76.728 lei−77 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-38,0%
Creștere CA an/an
+51,5%
CA / salariat
100.934 lei
Datorii / active
1.321%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+33,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025201.867 lei-76.728 lei156.369 lei11.834 lei-144.535 lei2
2024133.265 lei-34.116 lei72.176 lei4.369 lei-67.807 lei1
2023188.562 lei-5.137 lei47.445 lei13.755 lei-33.690 lei2
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Caraș-Severin

JC
JPT.COMERCIAL S.R.L.
CUI 51077076 · Orş. Oţelu Roşu
LB
LA BRICI PARKING S.R.L.
CUI 51005495 · Sat Petroşniţa Com. Bucoşniţa
GM
G. M. LAMBI S.R.L.
CUI 50990192 · Sat Naidăş Com. Naidăş
MS
MEDBRAVO S.R.L.
CUI 50980989 · Orş. Bocşa
DH
DUA HOSPITALITY S.R.L.
CUI 50930620 · Mun. Reşiţa
MS
MISED S.R.L.
CUI 50787245 · Sat Mehadia Com. Mehadia

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ANTO & DEYU S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →