identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

PAV EST FANICA CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 46190590J2022000412344Plătitor TVA din 2024Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
457mii lei
▲ 329,6% vs. 2023
Profit net · 2024
241mii lei
▲ 683,5% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2024, PAV EST FANICA CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 457.043 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 329,6%. Rezultatul net a fost un profit de 241.262 lei. Datoriile totale au crescut cu 69,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46190590
Nr. Reg. Comerțului
J2022000412344 · EUID ROONRC.J2022000412344
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-05-25 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Turnu Măgurele
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TELEORMAN
Localitate
Sat Brâncoveanca Com. Plopii-Slăviteşti
Adresă
JUD. TELEORMAN, SAT BRÂNCOVEANCA COM. PLOPII-SLĂVITEŞTI, STR. STEJARULUI, NR.15 · 2 firme aici
Cod poștal
147258
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2024)
457.043 lei
▲ 329,6%
Profit net
241.262 lei
▲ 683,5%
Datorii
143.966 lei
▲ 69,1%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 240.800 lei2023: 106.378 lei2024: 457.043 lei457 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 209.590 lei2023: 30.792 lei2024: 241.262 lei241 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 12023: 12024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
52,8%
Creștere CA an/an
+329,6%
CA / salariat
457.043 lei
Datorii / active
23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50,1%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024457.043 lei241.262 lei143.966 lei625.810 lei481.844 lei1
2023106.378 lei30.792 lei85.137 lei325.719 lei240.582 lei1
2022240.800 lei209.590 lei6.661 lei216.451 lei209.790 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

FC
FIDEL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51248583 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
FIDEL CONSTRUCT S.R.L.51248583în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Teleorman

BB
BIA BUSINESS TRADE S.R.L.
CUI 55452119 · Sat Brânceni Com. Brânceni
ST
SAVE THE DUO S.R.L.
CUI 55127991 · Sat Măldăeni Com. Măldăeni
GM
GIANINA MARKET SHOP S.R.L.
CUI 54812082 · Sat Islaz Com. Islaz
MA
MATEI AWA S.R.L.
CUI 54788391 · Sat Secara Com. Crângu
VM
VĂTAFU MARKET S.R.L.
CUI 54765908 · Sat Drăcşenei Com. Drăcşenei
MI
MARKET IRINA ANDREEA S.R.L.
CUI 54760064 · Sat Merişani Com. Băbăiţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PAV EST FANICA CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →