identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

HANDREA EXCAVAŢII ŞI TERASAMENTE S.R.L.

CAEN 4312 — Lucrări de pregătire a terenului
CUI 46241236J2023001019327Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
275mii lei
▲ 6,2% vs. 2024
Profit net · 2025
28mii lei
▲ 196,8% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, HANDREA EXCAVAŢII ŞI TERASAMENTE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 274.528 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 6,2%. Rezultatul net a fost un profit de 28.420 lei. Datoriile totale au scăzut cu 2,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46241236
Nr. Reg. Comerțului
J2023001019327 · EUID ROONRC.J2023001019327
Cod CAEN
4312 — Lucrări de pregătire a terenului
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-06-03 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Mun. Sibiu
Adresă
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. BĂICOI, NR.24 · 4 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-20 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
274.528 lei
▲ 6,2%
Profit net
28.420 lei
▲ 196,8%
Datorii
363.903 lei
▼ 2,1%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 337.050 lei2024: 258.403 lei2025: 274.528 lei275 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 257.568 lei2024: 9.577 lei2025: 28.420 lei28 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
10,4%
Creștere CA an/an
+6,2%
CA / salariat
137.264 lei
Datorii / active
45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9,6%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025274.528 lei28.420 lei363.903 lei810.446 lei295.765 lei2
2024258.403 lei9.577 lei371.879 lei813.702 lei267.345 lei2
2023337.050 lei257.568 lei259.105 lei715.485 lei257.768 lei2
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-20.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

LL
LA LUNA NOV S.R.L.
CUI 51304730 · Alte activități recreative și distractive n.c.a.
PS
PRENORIS S.R.L.
CUI 40405291 · Activități de consultanță în afaceri și management
MA
MAREFASHION SA
CUI 787745 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de pregătire a terenului · Sibiu

YT
YMR TERRA S.R.L.
CUI 54702772 · Mun. Sibiu
YS
YDU SM EXCAV S.R.L.
CUI 52197763 · Mun. Sibiu
MT
MAIER-TACRIS BAU S.R.L.
CUI 51030332 · Mun. Sibiu
NS
NOLAR SOLUTIONS S.R.L.
CUI 49959193 · Mun. Sibiu
XB
XV BAU UTIL S.R.L.
CUI 49693546 · Mun. Sibiu
TE
TULBAN EXCAVARI S.R.L.
CUI 49505189 · Mun. Sibiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HANDREA EXCAVAŢII ŞI TERASAMENTE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →