identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

MUNDORIN-VISION S.R.L.

CAEN 4391 — Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CUI 46248552J04/928/2022Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
96mii lei
▼ 27,9% vs. 2024
Profit net · 2025
44mii lei
▲ 9,2% vs. 2024
Salariați
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, MUNDORIN-VISION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 96.016 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 27,9%. Rezultatul net a fost un profit de 44.115 lei. Datoriile totale au scăzut cu 40,2% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46248552
Nr. Reg. Comerțului
J04/928/2022 · EUID ROONRC.J04/928/2022
Cod CAEN
4391 — Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-06-06 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
96.016 lei
▼ 27,9%
Profit net
44.115 lei
▲ 9,2%
Datorii
21.957 lei
▼ 40,2%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 105.000 lei2024: 133.090 lei2025: 96.016 lei96 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 45.853 lei2024: 40.406 lei2025: 44.115 lei44 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
45,9%
Creștere CA an/an
-27,9%
Datorii / active
19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
46,0%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+22,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202596.016 lei44.115 lei21.957 lei117.902 lei95.945 lei
2024133.090 lei40.406 lei36.698 lei88.528 lei51.830 lei1
2023105.000 lei45.853 lei7.770 lei55.269 lei47.499 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · Bacău

DB
DUCLINE BUILD S.R.L.
CUI 54483346 · Mun. Bacău
GR
G.R.D. DACHSERVICE S.R.L.
CUI 49815260 · Sat Gârleni Com. Gârleni
SC
SWIFT CON GRUP S.R.L.
CUI 49626679 · Mun. Bacău
PB
PAU BAU ROOFS S.R.L.
CUI 49124117 · Sat Bibireşti Com. Ungureni
TS
TOTROOF S.R.L.
CUI 49059361 · Sat Gârlenii de Sus Com. Gârleni
PR
PAULS ROOFS S.R.L.
CUI 48771751 · Sat Bibireşti Com. Ungureni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MUNDORIN-VISION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →