identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

REMBRAND SIGNS & WRAPS S.R.L.

CAEN 7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
CUI 46255754J35/2549/2022Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
71mii lei
▼ 36,7% vs. 2024
Profit net · 2025
23mii lei
▼ 53,6% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, REMBRAND SIGNS & WRAPS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 70.767 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 36,7%. Rezultatul net a fost un profit de 22.756 lei. Datoriile totale au scăzut cu 49,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46255754
Nr. Reg. Comerțului
J35/2549/2022 · EUID ROONRC.J35/2549/2022
Cod CAEN
7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-06-07 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Mun. Timişoara
Adresă
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. ŞCOLII, NR.12, AP.8 · 4 firme aici
Cod poștal
300116

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
70.767 lei
▼ 36,7%
Profit net
22.756 lei
▼ 53,6%
Datorii
1.048 lei
▼ 49,0%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 144.232 lei2024: 111.768 lei2025: 70.767 lei71 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 62.848 lei2024: 49.036 lei2025: 22.756 lei23 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
32,2%
Creștere CA an/an
-36,7%
CA / salariat
70.767 lei
Datorii / active
3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
60,1%
Creștere medie anuală (2022–2025)
-21,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202570.767 lei22.756 lei1.048 lei38.920 lei37.872 lei1
2024111.768 lei49.036 lei2.056 lei58.283 lei56.227 lei1
2023144.232 lei62.848 lei9.530 lei98.243 lei88.713 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SU
S-UNIT ROMANIA S.R.L.
CUI 42611220 · Repararea echipamentelor electronice și optice
DI
DEBO INC S.R.L.
CUI 25127876 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
SC
SKYO CONSULTING SRL
CUI 19168430 · Alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale agențiilor de publicitate · Timiș

BM
BRAY MEDIA S.R.L.
CUI 55393250 · Mun. Timişoara
AS
AMPLIVO S.R.L.
CUI 55237714 · Mun. Timişoara
CS
CLARPR STUDIO S.R.L.
CUI 55192019 · Mun. Timişoara
KM
KRUNA MEDIA NETWORK S.R.L.
CUI 55164264 · Mun. Timişoara
OP
OFFSIDER PROTOCOL S.R.L.
CUI 55100201 · Mun. Timişoara
OS
OSPITALIA STUDIO S.R.L.
CUI 54977676 · Mun. Timişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
REMBRAND SIGNS & WRAPS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →