identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

CO ARTIA STAR S.R.L.

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 46269660J2022001108336Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
117mii lei
▲ 21,9% vs. 2024
Profit net · 2025
30mii lei
▲ 356,3% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, CO ARTIA STAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 116.506 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 21,9%. Rezultatul net a fost un profit de 29.624 lei. Datoriile totale au crescut cu 56,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46269660
Nr. Reg. Comerțului
J2022001108336 · EUID ROONRC.J2022001108336
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-06-08 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Mun. Suceava
Adresă
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. BUJORILOR, NR.2 A · 4 firme aici
Cod poștal
720164
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-20 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
116.506 lei
▲ 21,9%
Profit net
29.624 lei
▲ 356,3%
Datorii
72.097 lei
▲ 56,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 82.598 lei2024: 95.610 lei2025: 116.506 lei117 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 14.773 lei2024: -11.560 lei2025: 29.624 lei30 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
25,4%
Creștere CA an/an
+21,9%
CA / salariat
116.506 lei
Datorii / active
71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,2%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+53,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025116.506 lei29.624 lei72.097 lei101.962 lei29.865 lei1
202495.610 lei-11.560 lei46.022 lei65.058 lei19.036 lei1
202382.598 lei14.773 lei44.673 lei75.270 lei30.597 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-20.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

MS
MAUVE SALON SRL
CUI 37296542 · Coafură și alte activități de înfrumusețare
RS
ROVER STAR SPEDITION S.R.L.
CUI 35696143 · Transporturi rutiere de mărfuri
AI
ADMA IMPEX SRL
CUI 3776910 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
MAUVE SALON SRL37296542radiată
ROVER STAR SPEDITION S.R.L.35696143radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Suceava

NC
NAXOS CONCEPT S.R.L.
CUI 55451768 · Mun. Suceava
MC
MARCU CAPITAL ESTATE S.R.L.
CUI 54802879 · Mun. Suceava
BS
BERTONE S.R.L.
CUI 53906375 · Mun. Suceava
RR
RM RENT S.R.L.
CUI 51850715 · Mun. Suceava
SM
SICORA MED S.R.L.
CUI 50889121 · Mun. Suceava
GR
GC RENT APARTAMENT S.R.L.
CUI 50598130 · Mun. Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CO ARTIA STAR S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →