identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

PRIMTRUST TARU SUPPORT S.R.L.

CAEN 8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CUI 46301699J2022000993179Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,29mil lei
▲ 28,9% vs. 2024
Profit net · 2025
170mii lei
▼ 14,3% vs. 2024
Salariați
17
▲ 21,4% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, PRIMTRUST TARU SUPPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.290.269 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 28,9%. Rezultatul net a fost un profit de 170.462 lei. Datoriile totale au crescut cu 32,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 17.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46301699
Nr. Reg. Comerțului
J2022000993179 · EUID ROONRC.J2022000993179
Cod CAEN
8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-06-15 (4 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
GALAŢI
Localitate
Sat Pechea Com. Pechea
Adresă
JUD. GALAŢI, SAT PECHEA COM. PECHEA, STR. GALAŢI, NR.318 · 2 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.290.269 lei
▲ 28,9%
Profit net
170.462 lei
▼ 14,3%
Datorii
113.655 lei
▲ 32,4%
Salariați
17
▲ +3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 906.770 lei2024: 1.000.869 lei2025: 1.290.269 lei1,29 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 262.673 lei2024: 198.890 lei2025: 170.462 lei170 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 142024: 142025: 171720232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
13,2%
Creștere CA an/an
+28,9%
CA / salariat
75.898 lei
Datorii / active
15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
26,2%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+57,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.290.269 lei170.462 lei113.655 lei764.170 lei650.515 lei17
20241.000.869 lei198.890 lei85.833 lei616.111 lei530.278 lei14
2023906.770 lei262.673 lei106.572 lei437.960 lei331.388 lei14
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TS
TRU-SL-COFFE SRL
CUI 38303516 · Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
TRU-SL-COFFE SRL38303516în dizolvare

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · Galați

NB
NG BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55488708 · Mun. Galaţi
CR
CDR RETAIL S.R.L.
CUI 55475899 · Mun. Galaţi
NB
NEW BUSINESS CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55392815 · Mun. Galaţi
FS
FAYRABLOOM S.R.L.
CUI 54657167 · Mun. Tecuci
IS
ITCONN S.R.L.
CUI 54613691 · Mun. Galaţi
ZS
ZIBICO S.R.L.
CUI 54543960 · Mun. Galaţi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PRIMTRUST TARU SUPPORT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →