identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

GHIURAL HOLDING 97 S.R.L.

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 46331584J2022002124133Plătitor TVA din 2022TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
413mii lei
▲ 69,1% vs. 2024
Profit net · 2025
6.739lei
▼ 45,3% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, GHIURAL HOLDING 97 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 412.773 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 69,1%. Rezultatul net a fost un profit de 6.739 lei. Datoriile totale au scăzut cu 59,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46331584
Nr. Reg. Comerțului
J2022002124133 · EUID ROONRC.J2022002124133
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-06-20 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Constanţa
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. INTERIOARĂ 3, NR.19, BIROU 1H
Cod poștal
900330
Contact declarat
6 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
412.773 lei
▲ 69,1%
Profit net
6.739 lei
▼ 45,3%
Datorii
187.894 lei
▼ 59,0%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 142.253 lei2024: 244.052 lei2025: 412.773 lei413 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -2.691 lei2024: 12.330 lei2025: 6.739 lei6.73920232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,6%
Creștere CA an/an
+69,1%
CA / salariat
412.773 lei
Datorii / active
92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
74,2%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025412.773 lei6.739 lei187.894 lei203.141 lei9.078 lei1
2024244.052 lei12.330 lei458.001 lei461.358 lei2.283 lei1
2023142.253 lei-2.691 lei214.077 lei203.980 lei-10.047 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-30.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

7 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BELINDA SEA VIEW S.R.L.49230568în funcțiune
EURO HOUSE CONSTRUCT SRL18192340în funcțiune
ILEVA ASTRAL SRL8998853în funcțiune
KG OIL S.R.L.49207336radiată
SOLID HOUSE CONSTRUCT S.R.L.46347475în funcțiune
SOLID HOUSE HOLDING S.R.L.44744584în funcțiune
SOLID HOUSE SRL27437725în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Constanța

KE
KARBO ESTATES S.R.L.
CUI 54964242 · Mun. Constanţa
MC
MAJLIS CORPORATE S.R.L.
CUI 54951242 · Mun. Constanţa
NP
NEOPLACE PROPERTIES MAMAIA S.R.L.
CUI 54912570 · Mun. Constanţa
FD
FMS DOMINIUM S.R.L.
CUI 54771454 · Mun. Constanţa
TS
TECHSTAY S.R.L.
CUI 54539706 · Mun. Constanţa
KS
KLYART S.R.L.
CUI 54533240 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GHIURAL HOLDING 97 S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →