identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

ATIMATFIX CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4341 — Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CUI 46402715J2022000715306Neplătitor TVAVerificat ANAF 31.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2022 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
374mii lei
▲ 41,4% vs. 2024
Profit net · 2025
601lei
▲ 101,6% vs. 2024
Salariați
5
▲ 25,0% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2022
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

ATIMATFIX CONSTRUCT S.R.L. (CUI 46402715, nr. J2022000715306) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Satu Mare, județul Satu Mare, înființată în 2022. Activitatea principală: lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN 4341). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 374 mii lei și 5 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 31.10.2026.

În anul 2025, ATIMATFIX CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 374.230 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 41,4%. Rezultatul net a fost un profit de 601 lei. Datoriile totale au crescut cu 180,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46402715
Nr. Reg. Comerțului
J2022000715306 · EUID ROONRC.J2022000715306
Cod CAEN
4341 — Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-06-30 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Satu Mare
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. CIPRIAN PORUMBESCU · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
440252
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. LARY & PEUGEOT S.R.L. · 51 m · CAEN 4932
  2. HUNGARIAN RETRO SWEETS S.R.L. · 71 m · CAEN 4781 · +1 firme la aceeași adresă
  3. MINI MARKET CIGARETTE SRL · 80 m · CAEN 5630
  4. CARIPREST CONT S.R.L. · 106 m · CAEN 6920
  5. DENI HOME S.R.L. · 110 m · CAEN 5520 · +2 firme la aceeași adresă
  6. SANMUN PLUS SRL · 113 m · CAEN 8622
  7. BRIANA S.R.L. · 152 m · CAEN 4776
  8. MIRACOL SAN 2015 SRL · 153 m · CAEN 1419

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

4 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025374 mii lei▲ 41,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
94 mii187 mii281 mii374 mii2023 · cifră de afaceri: 242.501 lei2023 · profit net: 24.666 lei20232024 · cifră de afaceri: 264.576 lei2024 · profit net: -38.549 lei20242025 · cifră de afaceri: 374.230 lei374 mii2025 · profit net: 601 lei2025
Salariați
5▲ 25,0%
20232025
Datorii totale
80 mii lei▲ 180,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4341 · 531 firme · mai sus decât 55% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Satu Mare · mai sus decât 60% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
0,2% marjă · mai sus decât 21% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,2%
Creștere CA an/an
+41,4%
CA / salariat
74.846 lei
Datorii / active
31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,3%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+14,9%/an
Grad de îndatorare
31%
Angajați, în timp
4 → 5 (2022–2025, +25%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025374.230+41,4%6010,2%79.653259.201179.5485
2024264.576+9,1%-38.549−256%-14,6%28.431207.378178.9474
2023242.50124.66610,2%69.262286.757217.4955
Încă 1 an de istoric (2022–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-31.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
ATIFIX SRL23891809în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 650 mii lei, 9 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre ATIMATFIX CONSTRUCT S.R.L.

Este ATIMATFIX CONSTRUCT S.R.L. o firmă activă?

Da. ATIMATFIX CONSTRUCT S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 31.10.2026).

Este ATIMATFIX CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, ATIMATFIX CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 31.10.2026).

Ce cifră de afaceri are ATIMATFIX CONSTRUCT S.R.L.?

În 2025, ATIMATFIX CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 374.230 lei, în creștere cu 41,4% față de 2024, și un profit net de 601 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are ATIMATFIX CONSTRUCT S.R.L.?

În 2025, ATIMATFIX CONSTRUCT S.R.L. a raportat un număr mediu de 5 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este ATIMATFIX CONSTRUCT S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care ATIMATFIX CONSTRUCT S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are ATIMATFIX CONSTRUCT S.R.L. datorii la ANAF?

ATIMATFIX CONSTRUCT S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul ATIMATFIX CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul social declarat al ATIMATFIX CONSTRUCT S.R.L. este în JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. CIPRIAN PORUMBESCU.

Ce activitate are ATIMATFIX CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală declarată a ATIMATFIX CONSTRUCT S.R.L. este „Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții” (cod CAEN 4341).

Când a fost înființată ATIMATFIX CONSTRUCT S.R.L.?

ATIMATFIX CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată pe 30.06.2022, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2022000715306.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ATIMATFIX CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala