identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

SILVER GRAVEL S.R.L.

CAEN 812 — Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
CUI 46408882J2022004028127Plătitor TVA din 2023TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
633mii lei
▲ 12,7% vs. 2024
Profit net · 2025
287mii lei
▼ 28,1% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, SILVER GRAVEL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 633.028 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 12,7%. Rezultatul net a fost un profit de 287.285 lei. Datoriile totale au scăzut cu 52,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46408882
Nr. Reg. Comerțului
J2022004028127 · EUID ROONRC.J2022004028127
Cod CAEN
812 — Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-07-01 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Sat Floreşti Com. Floreşti
Adresă
JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. TEILOR, NR.24M, AP.1 · 7 firme aici
Cod poștal
407280
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
633.028 lei
▲ 12,7%
Profit net
287.285 lei
▼ 28,1%
Datorii
194.346 lei
▼ 52,0%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 11.800 lei2024: 561.657 lei2025: 633.028 lei633 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 8.746 lei2024: 399.289 lei2025: 287.285 lei287 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
45,4%
Creștere CA an/an
+12,7%
CA / salariat
316.514 lei
Datorii / active
30%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
92,2%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025141.791 $64.349 $43.531 $145.675 $69.810 $2
2024122.166 $86.849 $88.034 $218.438 $86.903 $1
20232.579 $1.911 $3.360 $49.023 $1.955 $1

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme conectate

6

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

CP
CEZAREX PRODUCTION S.R.L.
CUI 46518524 · Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
MS
MOSKOVA SAND S.R.L.
CUI 46511054 · Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
MM
MADRID MARKETING S.R.L.
CUI 46511046 · Activități ale agențiilor de publicitate
VP
VIKAEX PUBLICITY S.R.L.
CUI 46510202 · Activități ale agențiilor de publicitate
SP
STELUEX PRESTCOM S.R.L.
CUI 46508164 · Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
RT
RED TARGET ADVERTISING S.R.L.
CUI 46436718 · Activități ale agențiilor de publicitate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului · Cluj

MC
MALIANCA CONSTRUCT S.R.L.
CUI 46923780 · Sat Floreşti Com. Floreşti
HS
HORIZONTAL SYSTEMS MAR S.R.L.
CUI 46728895 · Sat Floreşti Com. Floreşti
TB
THE BETTERMAKING COMPANY S.R.L.
CUI 46688880 · Sat Floreşti Com. Floreşti
D4
DEEP 4 EST S.R.L.
CUI 46670920 · Sat Floreşti Com. Floreşti
PV
PAV VISION CONSTRUCT S.R.L.
CUI 46646540 · Sat Floreşti Com. Floreşti
US
UTIL SAPTE S.R.L.
CUI 46519660 · Sat Floreşti Com. Floreşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SILVER GRAVEL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →