identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

LUXURY VAPES S.R.L.

CAEN 4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
CUI 46409624J2022012634400Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
591mii lei
▼ 46,2% vs. 2024
Profit net · 2025
−35mii lei
▲ 82,4% vs. 2024
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, LUXURY VAPES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 590.698 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 46,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 34.760 lei. Datoriile totale au scăzut cu 31,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (830.787 lei) depășesc activele totale (601.769 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-244.388 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-34.760 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46409624
Nr. Reg. Comerțului
J2022012634400 · EUID ROONRC.J2022012634400
Cod CAEN
4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-07-01 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, BLD DIMITRIE CANTEMIR, NR.12-14, CAMERA 1. BIROUL 1, ET.2, AP.10
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
590.698 lei
▼ 46,2%
Profit net
-34.760 lei
▲ 82,4%
Datorii
830.787 lei
▼ 31,1%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.119.320 lei2024: 1.098.259 lei2025: 590.698 lei591 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -60.548 lei2024: -197.213 lei2025: -34.760 lei−35 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-5,9%
Creștere CA an/an
-46,2%
CA / salariat
590.698 lei
Datorii / active
138%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+26,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025590.698 lei-34.760 lei830.787 lei601.769 lei-244.388 lei1
20241.098.259 lei-197.213 lei1.206.191 lei1.011.956 lei-209.628 lei2
20231.119.320 lei-60.548 lei961.985 lei1.235.654 lei241.083 lei2
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
LUXURY GRAND STORE SRL30548553în funcțiune
ONE UNITED ADVISERS TEAM SRL37921721în funcțiune
YOUR BEAUTY TEAM SRL33559395radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata nespecializat · Municipiul București

LS
LAGERMAX S.R.L.
CUI 55181982 · Sector 4 Mun. Bucureşti
NS
NORVEXIS S.R.L.
CUI 54716247 · Sector 4 Mun. Bucureşti
RL
ROUTEX LOGISTICA S.R.L.
CUI 54708422 · Sector 4 Mun. Bucureşti
DI
DITA INDUSTRIAL S.R.L.
CUI 54635401 · Sector 4 Mun. Bucureşti
VG
VELTRIX GLOBAL S.R.L.
CUI 54516877 · Sector 4 Mun. Bucureşti
BS
BLACK SEA TRADE DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 54441260 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LUXURY VAPES S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →