identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

MEDIPORIUM S.R.L.

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 46410998J26/1168/2022Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
369mii lei
▲ 4,4% vs. 2024
Profit net · 2025
−13mii lei
▼ 106,9% vs. 2024
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, MEDIPORIUM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 368.837 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 4,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 12.674 lei. Datoriile totale au crescut cu 843,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-12.674 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46410998
Nr. Reg. Comerțului
J26/1168/2022 · EUID ROONRC.J26/1168/2022
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-07-04 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-21 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
368.837 lei
▲ 4,4%
Profit net
-12.674 lei
▼ 106,9%
Datorii
165.923 lei
▲ 843,0%
Salariați
3
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 61.874 lei2024: 353.266 lei2025: 368.837 lei369 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 121 lei2024: 184.498 lei2025: -12.674 lei−13 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 22025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-3,4%
Creștere CA an/an
+4,4%
CA / salariat
122.946 lei
Datorii / active
54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-8,8%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025368.837 lei-12.674 lei165.923 lei309.387 lei143.838 lei3
2024353.266 lei184.498 lei17.595 lei201.756 lei184.289 lei2
202361.874 lei121 lei64.458 lei63.406 lei-209 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-21.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

PM
PERFORMIA MANAGEMENT DE PERSONAL SRL
CUI 36730375 · Servicii de furnizare și management a forței de muncă
EC
ECHIPEDIA SRL
CUI 14719287 · Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
PNEUMO CENTER SZATHMARY S.R.L.41151744în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Mureș

US
UROSOLUTION S.R.L.
CUI 53237726 · Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş
IS
INTENSCARE S.R.L.
CUI 52330400 · Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş
IS
IP SAPLACAN MEDNUTRI S.R.L.
CUI 51437345 · Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş
VN
VITEZDA NEUROCARE S.R.L.
CUI 50029054 · Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş
DS
DERMA SPHERE S.R.L.
CUI 49926668 · Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş
MS
MEDIECO S.R.L.
CUI 49692206 · Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MEDIPORIUM S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →