identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

PANTGLASS TEHNIC MONTAJ S.R.L.

CAEN 4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CUI 46434326J29/1904/2022Plătitor TVA din 2023TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
469mii lei
▼ 47,1% vs. 2024
Profit net · 2025
193mii lei
▼ 39,1% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, PANTGLASS TEHNIC MONTAJ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 469.364 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 47,1%. Rezultatul net a fost un profit de 192.715 lei. Datoriile totale au crescut cu 19,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46434326
Nr. Reg. Comerțului
J29/1904/2022 · EUID ROONRC.J29/1904/2022
Cod CAEN
4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-07-07 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Băicoi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Sat Măgureni Com. Măgureni
Adresă
JUD. PRAHOVA, SAT MĂGURENI COM. MĂGURENI, STR. PRAHOVIŢA, NR.169 · 2 firme aici
Cod poștal
107350
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
469.364 lei
▼ 47,1%
Profit net
192.715 lei
▼ 39,1%
Datorii
150.969 lei
▲ 19,5%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 823.553 lei2024: 887.444 lei2025: 469.364 lei469 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 235.985 lei2024: 316.277 lei2025: 192.715 lei193 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 72024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
41,1%
Creștere CA an/an
-47,1%
CA / salariat
234.682 lei
Datorii / active
43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97,5%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+16,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025469.364 lei192.715 lei150.969 lei348.538 lei197.569 lei2
2024887.444 lei316.277 lei126.285 lei442.802 lei316.517 lei2
2023823.553 lei235.985 lei103.554 lei339.779 lei236.225 lei7
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

M&
MIŢA & MIŢA SERVICII S.R.L.
CUI 45649904 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
MIȚA & MIȚA SERVICII S.R.L.45649904în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de tâmplărie și dulgherie · Prahova

JM
JUST MONTAJ S.R.L.
CUI 54892669 · Sat Colceag Com. Colceag
CC
CRISTI CONCEPT MOBILIER S.R.L.
CUI 54535577 · Sat Vadu Părului Com. Albeşti-Paleologu
MC
MONTAJPLUS CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54077992 · Mun. Ploieşti
WG
WINSTAN GLASS S.R.L.
CUI 53946051 · Mun. Ploieşti
TI
TERMO IUL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 53833150 · Sat Găgeni Com. Păuleşti
NF
NIVIA FURNITURE CONCEPT S.R.L.
CUI 53371603 · Mun. Ploieşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2024-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PANTGLASS TEHNIC MONTAJ S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →